Yükleniyor

CRM.

E-ticaret sitenizde müşteriler hakkında detayları bilip bu veriler ile müşterilere yaklaşmak markanızı vazgeçilmez yapmak için büyük bir güçtür.

CRM, işletme ile müşterileri arasındaki etkileşimi yönetmek ve saklamaktan sorumlu bir sistemdir. CRM sistemleri, şirketin pazarlama ve reklam kampanyalarında kullanması için stratejik ipuçları sağlayacak şekilde müşteri bilgileri toplamaya ve düzenlemeye odaklanır.

Özellikler:
CRM Altyapısı.
Size ait, iş akış sisteminize uygun bütün müşteri bilgilerini ve etkileşiminizi güvenle tutup, rahat erişebileceğiniz bir sisteme sahip olacaksınız.

Barındırma.
CRM sisteminiz özel optimize edilmiş güvenilir bir altyapı sizi saldırılardan, hackerlardan koruyacaktır. Altyapımız uzman ekibimiz tarafından denetlenmekte böylelikle bütün çıkabilecek sorunlara müdahale edilecek ve optimizasyonlar yapılacaktır.
CRM Entegrasyonu.
CRM sisteminiz e-ticaret siteniz ile direkt entegre olarak gelecektir, bunun yanısıra işletmenizin kullandığı diğer sistemler ile entegre çalışabilecek bir yapıda olacaktır.
Raporlama.
Hangi ürünlerin müşterileriniz tarafından beğenildiği, hangi kampanyalarının ne kadar etkiye sahip olduğunu açıkça görebileceksiniz. Bu bilgileri yeni satış stratejileri yada ürün satın alımları planlarken ve uygularken avantajınıza kullanabileceksiniz.
Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

Bizimle İletişime Geçin