Yükleniyor

E-Ticaret Danışmanlığı.

Bir e-ticaret siteniz var ancak yeterli verimi alamıyormusunuz?
Sizinle birlikte e-ticaret sitenizi geliştirmek için buradayız.

E-ticaret sitelerinin gelişim gösterememesinin yada istenen satış hedeflerine ulaşamamasının sebepleri genel olarak site sahiplerinin dijital dünyada satış konusunda deneyimsiz olmaları, ne yapacaklarını yada hangi alandan devam edeceklerini bilmemelerinden kaynaklanmakta.

Biz e-ticaret sitenizin bütün altyapı, güvenlik, bakım ve güncelleme işlemleri ile gündelik olarak ilgileniyoruz, böylelikle siz rahatlıkla işlerinizle ve müşterileriniz ile ilgilenebileceksiniz.

Hizmetlerimiz:
Site Optimizasyonu.
E-ticaret sitenizin eksiklerini belirliyoruz ve bu eksikler hakkında size detaylı bir rapor sunuyoruz. Bu rapor sonrasında sitenizdeki eksiklikleri giderip sitenizin düzenli olarak güvenli ve hızlı olmasını sağlıyoruz.
Barındırma.
E-ticaret sitenize özel optimize edilmiş güvenilir bir altyapı sizi saldırılardan, hackerlardan koruyacaktır. Altyapımız uzman ekibimiz tarafından denetlenmekte böylelikle bütün çıkabilecek sorunlara müdahale edilecek ve optimizasyonlar yapılacaktır.
İçerik Optimizasyonu.
E-ticaret sitenizde verim sorunu yaşamanızın en büyük sebepleri içeriğiniz olabilir. Bu konuda içeriklerinizin müşterilere hitap edecek şekilde düzenlenmesi ve optimize edilmesi için size destek sağlıyoruz.
Destek.
Bizde bu aşamalardan geçtiğimiz ve birçok iş arkadaşımıza destek olduğumuz için sizi çok iyi anlıyoruz. Bu sebepten ötürü bazı firmalar gibi sadece ilk kurulumda yanınızda olup sonrada kaybolmuyoruz, en küçük sorununuzda yanınızda olacağız.
Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin