Yükleniyor

Google Hizmetleri.

Düzgün hazırlanmış ve yönetilmiş Google reklamları sitenizin başarısını yada başarısızlığını belirleyen büyük bir etken olabilir.
Özellikler:
Google Ads.
Hedef müşterinize doğrudan ve uygun yollarla ulaşabilmenizin en kolay yoludur. En sık kullanılan arama motorlarından biri olan Google,üst sıralarda yer almak isteyen markalara bütçeleri dahilinde kolayca reklam verme imkanı sunmaktadır.

Google Alışveriş .
Dünyanın en büyük mağazasında ürünlerinizi ücretsiz olarak sergileme fırsatı. Ürün ve hizmet satışlarınızı artırmak istiyorsanız Google ile bu mümkün. Hedef müşteriniz ürünleriniz ile alakalı bir arama yaptığında reklamlarınız görüntülenir ve tıklandığında direkt ürünün satın alma sayfasına yönlendirilir.

Google Adwords.
Anahtar kelime hedeflemesi yaparak ürün ve hizmetlerinizi aramakta olan mevcut veya potansiyel hedef müşterinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz filtrelemeleri yaparak kendi hedef kitlenize hızlıca ve rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Google Görüntülü Reklam .
Google Görüntülü Reklam ile iş ortağı web sitelerinde çeşitli hedeflemeler yaparak kullanıcılara görüntülü reklamlarınızı göstererek erişebilirsiniz. Bu reklamlarda, müşterilerinizin markanızı fark etmesini, sunduğunuz ürün veya hizmetleri değerlendirmesini ve satın almasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.
Google Ads deneyiminize başlamak için bize yazın.

Bizimle İletişime Geçin