Yükleniyor

Marka Yönetimi.

E-ticaret sitesinde müşterinin dikkatini en hızlı çekecek ve güven ortamı oluşturacak unsurlardan birisi siteniz için oluşturulmuş bir markadır.

Markanız bir ürün veya hizmetten çok daha fazlasıdır. Erişimi, genellikle diğer şirketler tarafından sağlanan somut bir şeyden çok daha geniştir. "Marka" aynı zamanda şirketinizin temel değerlerini ifade eder ve müşteriler, tedarikçiler, çalışanlar ve paydaşlarla olan her türlü ilişki ve etkileşimi kapsar. Başka bir deyişle, marka imajınız şirketinizin ayırt edici özelliğidir. Marka yönetimi ise, bir markanın ve ürünlerinin genel değerini ve itibarını zaman içinde korumayı, iyileştirmeyi ve farkındalığı artırmayı amaçlayan pazarlama stratejilerini ifade eden geniş bir terimdir.

Bunun yanısıra kurumsal kimlik pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumsal kimlik genel olarak logo, slogan, kurumsal renk, kartvizit, antetli kağıtlar, zarflar, etiket, fatura, promosyon malzemeleri, tanıtım materyallerinde oluşmaktadır. Bu konuda ajansımız sizinle birlikte en uygun kurumsal kimliği hazırlayıp sitenize ve işletmenize entegre etmeniz için yardımcı olacaktır.

Yeni markanızı birlikte yaratmaya başlamak için hemen bizimle iletişme geçin.

Bizimle İletişime Geçin