Yükleniyor

Raporlama.

E-Ticaret sitesi işletirken ihtiyacınız olabilecek en önemli bilgilerden birisi ziyaretçileriniz hakkında tutarlı ve detaylı bir raporlamadır.

Çoğu e-ticaret sitesi standart olarak takip ve raporlama için Google Analytics kullanmaktadır. Google Analytics iyi olsada net verileri vermek yerine toplanan veriler üzerinden analiz yaparak size toplanan veriler yerine onun işlenmiş analizini verir. Bu sebepten biz Google Analytics'in yanısıra ihtiyacınıza bağlı olarak alternatif raporlama sistemleri entegre etmekteyiz, böylelikle ziyaretçileriniz hakkında en net işlenmemiş bilgiye sahip olacaksınız.

Raporlama seçeneklerimiz arasında kullanıcı bazlı raporlama (Sitenizdeki kullanıcı etkileşimlerini izleyebilir, kullanıcıların sitenize nereden girdiğini ve nereden çıktığını saptayabilirsiniz.), pazarlama kampanyaları raporlaması, siteniz için A/B seçenekleri raporlaması, ısı haritaları oluşturulması (Isı haritaları kullanıcıların sayfalarınızda hangi alanlara tıkladığı, hangi kısımlarda daha çok vakit geçirdiğini görmek için faydalı bir sistemdir.), size özel raporlama platformu kurulması mevcuttur.

Raporlama Süreci:
 • Adım 1: İnceleme

  E-Ticaret siteniz ve ihtiyaçlarınız incelenerek size uygun raporlama çözümleri belirlenecek ve size bu konuda bir rapor hazırlanacak

 • Adım 2: Kurulum

  Ekibimiz belirlenen raporlama çözümlerini sitenize entegre edecek ve raporlama sisteminin düzgün çalıştığından emin olmak için testler gerçekleştirilecek.

 • Adım 3: Panel Kurulumu ve Eğitimi

  Kurulan raporlama sistemleri size özel bir panele entegre edilecek böylelikle siz siteniz ile ilgili anlık verilere sürekli olarak tek bir merkezi yerden erişebilirsiniz.

 • Adım 3: Dönemsel Raporlama ve Analiz

  Sitenizden toplanan veri dönemsel olarak tarafınıza raporlanacak ve bu raporlar ile birlikte analizlerimiz paylaşılacak böylelikle sitenizde çalışan, çalışmayan alanlar yada geliştirilmesi gereken alanlar hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Raporlama Hizzmetimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Bizimle İletişime Geçin