Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası

Bu Kullanım Şartları ve Koşulları (bu “Koşullar” veya “Kullanım Koşulları”) amerikadasirket.co’da bulunan web sitesini (“Web Sitesi”) ziyaret edenlerin yanı sıra haftalık blogumuzu veya diğer bloglarımızı almak için kaydolan kişiler için geçerlidir. Web Design Services LLC & Akin OÜ ve/veya alt yüklenicilerin şirket kuruluşu ve kayıtlı acente müşterileri ile birlikte bilgiler. (“WDS taşeronları” veya Şirket”). Bu koşullar, diğer şeylerin yanı sıra, Şirketin Web Sitesi ve Web Sitesini kullanımınızla ilgili haklarını da belirler. Web Sitesini kullanarak (Şirketten herhangi bir türde hizmet satın almak da dahil olmak üzere herhangi bir amaçla (“Hizmetler”)), bu Koşullar, sanki her iki taraf da bir sözleşme imzalamış gibi bir anlaşma oluşturur. Web Sitesini kullanmaya devam ederek ve siteye devam eden erişiminizi dikkate alarak, Bu Koşullara ve Şirketin o sırada geçerli olan gizlilik politikası da dahil olmak üzere, değiştirilebilecek şekilde (“Gizlilik Politikası”) burada referans olarak dahil edilen politikalar ve materyallere bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu Şartlara ve Gizlilik Politikasına bağlı kalmayı kabul etmiyorsanız, lütfen Web Sitesini kullanımınızı derhal durdurun.

Lütfen Web Sitesini kullanmadan önce bu Koşulları dikkatlice okuyun.

KULLANICI BAĞLAYICI BİR SÖZLEŞME OLUŞTURMAK İÇİN YASAL YAŞINDA OLMALIDIR

Bu Web Sitesi 18 yaşında veya daha büyük olan kullanıcılara sunulur. Bu Web Sitesini kullanarak, Şirket ile bağlayıcı bir sözleşme yapmak için yasal yaşta olduğunuzu ve yasalara göre yeterli kapasitede olduğunuzu beyan ve garanti ediyorsunuz. Yukarıdaki beyan doğru değilse, Web Sitesine erişmemeli veya Web Sitesini kullanmamalısınız.

BU ŞARTLARDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER/GÜNCELLEMELER

Bu Koşulları zaman zaman tamamen kendi takdirimize bağlı olarak revize edebilir ve güncelleyebiliriz. Tüm değişiklikler, bu tür değişiklikleri veya güncellemeleri yayınladığımızda derhal yürürlüğe girer ve bundan sonra Web Sitesine tüm erişim ve kullanım için geçerlidir. Ancak, bu Şartların Geçerli Kanun ve Yargı Yetkisi bölümünde belirtilen ihtilaf çözüm hükümlerinde yapılan herhangi bir değişiklik, tarafların revize Şartların Web Sitesinde yayınlandığı tarihten önce fiili bildirimde bulundukları ihtilaflar için geçerli olmayacaktır.

Gözden geçirilmiş Koşulların yayınlanmasının ardından Web Sitesini kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğiniz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir. Sizin için bağlayıcı olduklarından, herhangi bir değişiklikten haberdar olabilmeniz için bu sayfayı kontrol etmeniz ve bu Koşulları zaman zaman gözden geçirmeniz beklenmektedir.

SİTEDEKİ DEĞİŞİKLİKLER

Web Sitesindeki içeriği zaman zaman güncelleyebiliriz, ancak içeriğinin tam veya sürekli güncel olması şart değildir. Şirket, Müşterilere Hizmetlerin sağlanmasını düzenleyen Hizmetler, politikalar ve şartlarla ilgili tüm şartları korumak için güçlü bir çaba gösterse de, Web Sitesindeki bazı materyallerin herhangi bir zamanda güncelliğini yitirmiş olması mümkündür ve biz bu tür materyalleri güncelleme yükümlülüğü yoktur. Örneğin, blogumuzdaki gönderiler, yazıldığı ve yayınlandığı tarihte doğru olmakla birlikte, yasa, yönetmelik, piyasa koşulları veya kabul edilen uygulamalardaki değişiklikler nedeniyle güncelliğini yitirebilir veya geçersiz hale gelebilir.

“HUKUKİ TAVSİYE” VERİLMEMEKTEDİR

Web Sitesi, diğer şeylerin yanı sıra sunduğumuz Hizmetlerin türünü ve niteliğini gözden geçirmenize uygun bir yol sağlamayı amaçlamaktadır. Web Sitesi ziyaretçilerine, Delaware yasaları kapsamında sunulan ticari kuruluş türlerinin özellikleri, karakteristikleri ve göreceli avantajları ve dezavantajları hakkında genel bir anlayış sağlar. Bu tartışma zorunlu olarak, esasen kanunun birer varlığı olan Delaware ticari kuruluşlarının özelliklerini, çeşitli düzenleyici rejimler kapsamındaki muameleyi ve yapısını yöneten geniş yasal kavramların bir değerlendirmesini veya karşılaştırmasını/sözleşmesini içermekle birlikte, Web Sitesi tartışmasını belirli duruma uyarlamaz. ve herhangi bir kişi veya kuruluşun koşulları.

Web sitesi, herhangi bir kişi veya kuruluşa, eyalet (ve federal) düzenlemesi ve her eyaletteki avukatlar için yalnızca lisanslı avukatlar tarafından sağlanabilecek öz düzenleyici kuruluşlar tarafından tanımlandığı üzere “yasal tavsiye” sağlamaz. Şirket bir hukuk firması değildir ve hiçbir koşulda size yasal tavsiye veya hukuk danışmanı sağlamaz (ve vermeyecektir).

WDS taşeronları ve çalışanları, acenteleri, temsilcileri ve satış ortakları hiçbir zaman sizin avukatınız olarak hareket etmezler. Ayrıca, sizinle Şirket arasındaki iletişimler için hiçbir avukat-müvekkil veya başka bir ayrıcalık uygulanmaz, yani herhangi bir tartışma, not veya kayıt ve bunların içeriği geçerli bir mahkeme celbi, başka bir adli ifşa emri uyarınca ifşa edilebilir veya federal veya eyalet yasa uygulama talepleri.

Bu Web Sitesindeki hiçbir şey yasal tavsiye yerine geçmemelidir ve Şirket, gerekli veya uygun olduğunu düşünüyorsanız bir avukatla görüşmenizi tavsiye eder. Şirket bir belge dosyalama hizmetidir; Web Sitesindeki herhangi bir bilgiye dayanarak yapılan herhangi bir eylem veya eylemsizlikten yalnızca siz sorumlusunuz.

SİTEYE ERİŞİM VE HESAP GÜVENLİĞİ

Web Sitesinin tamamına veya bir kısmına ve Web Sitesinde sunduğumuz herhangi bir hizmete veya materyale, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bildirimde bulunarak veya bulunmadan geçici veya kalıcı olarak kapatma veya erişimi kaldırma hakkını saklı tutarız. Herhangi bir nedenle, Web Sitesinin tamamının veya herhangi bir bölümünün herhangi bir zamanda veya herhangi bir süre boyunca kullanılamaması durumunda size karşı sorumlu olmayacağız. Zaman zaman, Web Sitesinin bazı bölümlerine veya tüm Web Sitesine, kayıtlı kullanıcılar da dahil olmak üzere kullanıcıların erişimini kısıtlayabiliriz. Bu, Web Sitesine hizmet verme, Web Sitesi içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirme veya Web Sitesine diğer şeylerin yanı sıra ek işlevler ve özellikler ekleme sürecinde meydana gelebilir.

Şunlardan sorumlusunuz:

Web Sitesine erişmeniz için gerekli tüm düzenlemeleri yapmak (örneğin, uygun donanım ve yazılım).
İnternet bağlantınız üzerinden Web Sitesine erişen tüm kişilerin bu Koşullardan haberdar olmasını ve bunlara uymasını sağlamak.
Web Sitesine kaydolursanız, Web Sitesindeki hesabınıza erişmek için kullanılan kullanıcı adınızın ve şifrenizin gizliliğini koruyarak.
Hesabınızı kullanan herhangi bir kişinin/kişilerin bu Koşulları, Şirketle yapmış olabileceğiniz diğer herhangi bir sözleşmeyi veya federal veya eyalet yasalarının veya düzenlemelerinin herhangi bir hükmünü ihlal etmemesini sağlamak.
Hesabınız için doğru iletişim bilgilerinin tutulması; Bu, Delaware yasası, kayıtlı bir acentenin müşterileri için güncel ve doğru iletişim bilgilerini tutmasını gerektirdiğinden ve bunun yapılmamasının, diğer şeylerin yanı sıra kayıtlı acente olarak istifa etmemize yol açabileceğini öngördüğünden, Şirketin kayıtlı acente müşterileri için özellikle önemlidir.

HİZMETLER İÇİN KAYIT

Hizmetlerimizi kullanmayı seçerseniz, Şirket aracılığıyla bu tür Hizmetler ve diğer konular hakkında bilgi sağlayacak bir hesaba (Müşteri Alanı) erişiminiz sağlanacaktır. Bu Hizmetleri kullanmak için böyle bir hesaba kaydolduğunuzda, kendinizle ilgili belirli bilgileri vermeniz istenecektir. Kendiniz hakkında doğru, doğru ve eksiksiz bilgi vermeyi ve bu bilgileri değiştiğinde güncellemeyi kabul etmektesiniz. Gerçek olmayan veya yanlış, güncel veya eksik herhangi bir bilgi verirseniz veya WDS taşeronları bilgilerinizin doğru veya yanlış, güncel veya eksik olduğundan şüphelenirse, WDS taşeronları tamamen kendi takdirine bağlı olarak hesabınızı askıya alabilir veya feshedebilir. ve herhangi bir Hizmete mevcut veya gelecekteki erişimi reddetmek. Daha genel olarak, WDS taşeronları herhangi bir kullanıcı adını devre dışı bırakma hakkına sahiptir,

Bir müşteri hesabıyla bağlantılı olarak sağlanan herhangi bir kişisel bilgi, Gizlilik Politikamızın koşullarına tabi olacaktır. Temel bir politika olarak, Gizlilik Politikası’nda belirtildiği gibi Şirket, bilgilerinizi hiçbir amaçla kimseye satmaz.

Seçtiğiniz veya Şirket tarafından sağlanan herhangi bir kullanıcı adı, şifre veya diğer bilgileri gizli olarak ele almalı ve bunları başka herhangi bir kişi veya kuruluşa açıklamamalısınız. Bir hesap oluşturursanız, hesabınızın size özel olduğunu da kabul edersiniz ve kullanıcı adınızı, şifrenizi veya diğer güvenlik bilgilerinizi kullanarak başka herhangi bir kişiye bu Web Sitesine veya bölümlerine erişim sağlamamayı kabul edersiniz. Kullanıcı adınıza veya şifrenize herhangi bir yetkisiz erişim veya kullanım veya diğer herhangi bir güvenlik ihlalini derhal bize bildirmeyi kabul etmektesiniz. Ayrıca, her oturumun sonunda hesabınızdan çıkış yapmak ve/veya herkese açık veya paylaşılan bir bilgisayar kullanırken ekstra dikkatli olmak gibi hesap erişim bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için makul adımları atmayı da kabul etmektesiniz.

Şirket, aksi belirtilmedikçe, hesaptan iletilen veya hesaba girilen talimatlara, talimatlara veya diğer bilgilere güvenebilir ve bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

FRANCHISE VERGİ HİZMETLERİ

Şirket, müşterilerinin Delaware Franchise Vergi ödemelerini kolaylaştırır, bu ödemeleri kabul eder ve Devlete iletir. Delaware Franchise Verginizi beyan etmek için Hizmetlerimizi kullanarak, aşağıdakileri anladığınızı ve onayladığınızı belirtmiş olursunuz:

Belirtilen miktardan daha fazla borçlu olunması veya form tam olarak doldurulmaması durumunda, WDS taşeronları, Franchise Vergisi başvurusunu göndermeden önce ödeme ve bilgi için müşteriyle iletişime geçecektir; ve
Delaware Eyaletinde işlenmemiş Franchise Vergisi başvuruları için, tüm geri ödeme taleplerine 10 ABD doları hizmet ücreti uygulanacaktır. Delaware Eyaletinde halihazırda işlenmiş olan Franchise Vergisi başvuruları için herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.

ŞİRKETTEN İLETİŞİM

Bir hesaba kaydolursanız veya bunları almak için kaydolursanız, Şirket size siteyle veya WDS taşeronları tarafından sunulan hizmetlerle ilgili sorunları bildiren bildirimler gibi sınırlı materyalleri göndermeyi veya size seçilen ürün ve hizmetleri satın almak için inceleme fırsatı. Gizlilik Politikasında belirtildiği gibi, kayıt sırasında bu materyallerden bazılarını almamayı seçebilir ve bu materyalleri istediğiniz zaman Gizlilik Politikasında belirtilen adrese e-posta göndererek almaya başlayabilir veya durdurabilirsiniz.

YASAK DAVRANIŞ
Aşağıdakileri yapmamanız, Web Sitesini kullanmanızın bir koşuludur:

Geçerli herhangi bir federal, eyalet, yerel veya uluslararası yasa veya düzenlemeyi (veri veya yazılımın ABD veya diğer ülkelere ve bu ülkelerden dışa aktarılmasına ilişkin yasalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlal eden herhangi bir şekilde;
Küçükleri uygunsuz içeriğe maruz bırakarak, kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler isteyerek veya başka bir şekilde istismar etmek, zarar vermek veya sömürmeye veya zarar vermeye teşebbüs etmek amacıyla;
Başka herhangi bir kullanıcının Web Sitesini kullanmasını kısıtlamak veya engellemek;
Çıplaklığı tasvir eden herhangi bir görüntü veya diğer materyal dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü yasa dışı, tehdit edici, küfürlü, iftira niteliğinde, karalayıcı, müstehcen, kaba, pornografik, saygısız veya uygunsuz bilgileri yayınlamak veya iletmek;
Cinsel referanslar, cinsel takma adlar, ırkçı hakaretler, nefret propagandası, nefret tacirliği, küfür veya kaba veya kasıtlı olarak saldırgan yorumlar dahil olmak üzere taciz edici veya rahatsız edici dil içeren yorumlar göndermeyin veya iletmeyin ya da aşırı komut dosyası, ses dalgaları kullanımı dahil olmak üzere çevrimiçi ortamda rahatsız edici faaliyetlerde bulunun , kaydırma (aynı mesajı defalarca tekrarlama) veya virüs, bot, solucan veya truva atı kullanımı;
Önce sahibinden veya hak sahibinden izin almadan, gizlilik veya tanıtım haklarını ihlal eden veya telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet haklarını ihlal eden materyaller de dahil olmak üzere, hileli veya başkalarının haklarını ihlal eden veya ihlal eden herhangi bir bilgi, yazılım veya diğer materyali yayınlamak veya iletmek WAREZ (izinsiz dağıtılan telif hakkıyla korunan materyal) dahil olmak üzere sahibi;
Virüs veya diğer zararlı bileşenler içeren herhangi bir bilgi, yazılım veya diğer materyali postalamak veya iletmek;
Ticari amaçlarla veya reklam, “önemsiz posta”, “spam” veya “zincirleme mektuplar” içeren herhangi bir bilgi, yazılım veya diğer materyali postalamak, iletmek veya herhangi bir şekilde kötüye kullanmak;
Diğer kullanıcıları herhangi bir çevrimiçi hizmete veya başka bir kuruluşa katılmaya, üye olmaya veya bunlara para katkıda bulunmaya teşvik etmek, kullanıcıları yasal veya yasa dışı planlara katılmaya teşvik etmek veya buna teşebbüs etmek veya diğer kullanıcıları içeren dolandırıcılıklara katılmak veya planlamak;
WDS taşeronlarının veya çalışanlarının, herhangi bir kişinin veya kuruluşun kimliğine bürünmek veya herhangi bir kişi veya kuruluşla mesleki veya diğer bağlantınızı yanlış beyan etmek veya başka şekilde yanlış tanıtmak;
Bilgileri yeniden satmak, yeniden dağıtmak, yayınlamak veya aktarmak veya Web Sitesinden elde edilen bilgileri aranabilir, makine tarafından okunabilir bir veritabanında kullanmak;
Gizlilik Politikamızı ihlal ederek Web Sitesinin kullanıcıları hakkında kişisel olarak tanımlayıcı bilgiler toplamak için Web Sitesini kullanın;
WDS taşeronlarının algılama süreçlerini engellemek için bir dosya türünü gizleyin;
Cezai bir suç teşkil edecek, hukuki sorumluluğa yol açabilecek veya herhangi bir yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası hukuku başka bir şekilde ihlal edecek davranışları oluşturan veya teşvik eden herhangi bir iletimi yayınlamak veya iletmek;
Web Sitesine bağlı diğer bilgisayar sistemlerine veya ağlara yetkisiz erişim sağlamaya veya Web Sitesinin düzgün çalışmasına başka bir şekilde müdahale etmeye çalışma; veya
Şirketin izni olmadan adresimizi, telefon numaramızı veya diğer iletişim bilgilerimizi kullanın. (Belirli posta yönlendirme hizmetleri, kayıtlı bir acente müşterisinin iletişim bilgilerimizi belirli, yetkili şekillerde kullanmasına izin verir.)
Şirket, kendi takdirine bağlı olarak, iletilen veya alınan herhangi bir davranış, eylem, eylemsizlik veya bilginin bu hükmü ihlal edip etmediğini belirleyecektir.

İZLEME DAVRANIŞI; YÜRÜRLÜK
Şunları yapma hakkına sahibiz:

Kimliğinizi veya hakkınızdaki diğer bilgileri, yayınladığınız materyalin fikri mülkiyet hakları veya gizlilik hakları da dahil olmak üzere haklarını ihlal ettiğini iddia eden herhangi bir üçüncü tarafa ifşa edin. Web Sitesinin herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz kullanımı için, bunlarla sınırlı olmamak üzere, kolluk kuvvetlerine havale etmek de dahil olmak üzere uygun yasal işlemleri yapın.
Bu Koşulların herhangi bir şekilde ihlali dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle veya hiçbir nedenle Web Sitesinin tamamına veya bir kısmına erişiminizi sonlandırın veya askıya alın.

YUKARIDA BELİRTİLEN TARAFLARDAN HERHANGİ BİRİ TARAFINDAN ŞİRKET/TÖZEL TARAFLAR TARAFINDAN SORUŞTURMALAR SIRASINDA YA DA SONUÇ OLARAK ALINAN HERHANGİ BİR EYLEMDEN KAYNAKLANAN HER TÜRLÜ TALEPTEN FERAGAT EDERSİNİZ.

Şirket, herhangi bir kullanıcı veya üçüncü şahıs tarafından sağlanan iletimler, iletişimler veya içerikle ilgili herhangi bir eylem veya eylemsizlik için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Şirket, bu Bölümde açıklanan faaliyetlerin yerine getirilmesi veya yerine getirilmemesi nedeniyle hiç kimseye karşı hiçbir yükümlülük veya sorumluluk kabul etmez.

Şirketin, Web Sitesi aracılığıyla operasyonel ve diğer amaçlarla iletilen veya alınan tüm bilgileri izleme hakkını saklı tuttuğunu ve zaman zaman tamamen kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir nedenle veya sebepsiz olarak izleyebileceğini kabul ve beyan edersiniz. İzleme sırasında, bu tür iletilen veya alınan bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak incelenebilir, kaydedilebilir, kopyalanabilir ve izin verilen amaçlar için kullanılabilir. Web Sitesinin kullanımı, bu tür bir izlemeye rıza anlamına gelir. Ayrıca, Şirket, herhangi bir yasayı, düzenlemeyi, geçerli mahkeme celbi veya federal veya eyalet kanun yaptırımı veya hükümet talebini yerine getirmek için Web Sitesinin herhangi bir bölümünde yayınlananlar da dahil olmak üzere herhangi bir bilgiyi her zaman ifşa etme hakkını saklı tutar.

KULLANICILAR TARAFINDAN GÖNDERİLER

Web Sitesi kullanıcıları veya Web Sitesinde hesabı olan kişiler tarafından blogumuz, podcast’imiz veya diğer yaratıcı forumumuzdaki herhangi bir referans veya diğer yorum veya gönderiler (“Yorumlar”), WDS taşeronlarının mülkü olarak kabul edilecek ve öyle kalacaktır ve aksi takdirde aşağıdaki hükümlere tabidir. Şirkete yapılan herhangi bir Yorumda tüm hakları vermeye yetkili olduğunuzu beyan ve taahhüt etmektesiniz. Herhangi bir Yorumun ifşa edilmesi, sunulması veya teklif edilmesi, söz konusu Yorumlardaki tüm telif hakları ve diğer fikri mülkiyet haklarına ilişkin dünya çapındaki tüm hakların, unvanların ve menfaatlerin WDS taşeronlarına devredilmesini teşkil edecektir. WDS alt yüklenicileri, WDS alt yüklenicilerine ilettiğiniz herhangi bir Yorumu düzenleyebilir, kopyalayabilir, yayınlayabilir, dağıtabilir, tercüme edebilir ve herhangi bir ortamda kullanabilir ve bu tür tüm haklara, unvanlara, ve ilgi ve ilgi ve yorumların ticari veya başka bir şekilde kullanımında herhangi bir şekilde sınırlandırılmayacaktır. WDS taşeronları: (1) sizin veya herhangi bir kullanıcının Yorumlarını gizli tutmak; (2) herhangi bir Yorum için size veya herhangi bir kullanıcıya herhangi bir tazminat ödemek; veya (3) sizin veya başka herhangi bir kullanıcının Yorumlarına yanıt vermek için.

YAYINLANAN BİLGİLERE GÜVENMEK

Web Sitesinde veya Web Sitesi aracılığıyla sunulan bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Bu bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini garanti etmiyoruz. Bu tür bilgilere güvenmenizin riski kesinlikle size aittir. Siz veya Web Sitesini ziyaret eden herhangi bir kişi tarafından veya içeriğinden haberdar olabilecek herhangi biri tarafından bu tür materyallere güvenilmesinden kaynaklanan her türlü sorumluluk ve sorumluluğu reddediyoruz.

Bu Web Sitesi, diğer kullanıcılar, blogcular ve diğerleri tarafından sağlanan materyaller de dahil olmak üzere üçüncü taraflarca sağlanan içeriği içerebilir. Bu materyallerde ifade edilen tüm ifadeler ve/veya görüşler ve Şirket tarafından sağlanan içerik dışındaki tüm makaleler ve sorulara ve diğer içeriklere verilen yanıtlar, yalnızca bu materyalleri sağlayan kişi veya kuruluşun görüş ve sorumluluğundadır. Bu materyaller Şirketin görüşünü yansıtmayabilir. Herhangi bir üçüncü şahıs tarafından sağlanan herhangi bir materyalin içeriği veya doğruluğu konusunda size veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu veya yükümlü değiliz.

Şirket, Web Sitesinde veya Şirketin blogunda yaptığı tartışmalarda üçüncü taraf istatistiksel, anket veya diğer bilgilere veya rakamlara güvenebilir. Şirket, yalnızca doğru ve doğrulanmış olduğuna inandığı kaynaklara güvenmek için her türlü girişimi yapar, ancak bu tür bilgi veya kaynakların doğruluğundan veya eksiksizliğinden sorumlu değildir.

SİTEDEN BAĞLANTILAR

Web Sitesi, üçüncü şahıslar tarafından sağlanan diğer sitelere ve kaynaklara bağlantılar içeriyorsa, bu bağlantılar yalnızca size kolaylık sağlamak için sağlanmaktadır (“Reklam Bağlantıları”). Bu Reklam Bağlantıları, afiş reklamları ve sponsorlu bağlantılar dahil olmak üzere reklamlarda yer alan bağlantıları içerir. Reklam Bağlantılarının içeriği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve bunlara veya bunlara erişiminiz, bunları kullanmanız veya bunlara güvenmenizden kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar için hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz. Herhangi bir Reklam Bağlantısının kullanımını onaylamıyoruz veya önermiyoruz. Herhangi bir Reklam Sızıntısına erişmeye karar verirseniz, bunu riski tamamen size ait olmak üzere ve bu tür web sitelerinin kullanım şart ve koşullarına tabi olarak yaparsınız.

GARANTİLERİN REDDİ

Bu tür olayları önlemek için ticari olarak makul adımlar atmamıza rağmen, Şirketin Web Sitesinden indirilebilecek dosyaların veya Web Sitesinin bağlantı verdiği içeriğin virüslerden veya diğer yıkıcı kodlardan arınmış olacağını garanti edemeyeceğini veya garanti etmediğini anlıyorsunuz. Anti-virüs koruması ve veri girişi ve çıkışının doğruluğu için özel gereksinimlerinizi karşılamak için yeterli prosedürleri ve kontrol noktalarını uygulamaktan ve herhangi bir kayıp verinin yeniden yapılandırılması için Web Sitemizin dışında bir araç sağlamaktan siz sorumlusunuz.

DAĞITILMIŞ BİR HİZMET REDDİ SALDIRISI, VİRÜSLER VEYA DİĞER TEKNOLOJİK OLARAK ZARARLI MATERYALLERDEN KAYNAKLANAN BİLGİSAYAR EKİPMANINIZA, BİLGİSAYAR PROGRAMLARINA, VERİLERİNİZE VEYA DİĞER PROGRAMLARINIZA VEYA ANA PROGRAMLARINIZA İLİŞKİN VERİLERİNİZE ETKİLEYEBİLECEK HİÇBİR KAYIP VEYA HASARDAN SORUMLU DEĞİLDİR. WEB SİTESİNDEN VEYA SİTE ÜZERİNDE YAYINLANAN HERHANGİ BİR MATERYALİN İNDİRMENİZLE VEYA BUNA BAĞLANTILI HERHANGİ BİR WEB SİTESİNDE İNDİRDİĞİNİZ HERHANGİ BİR HİZMET VEYA ÖĞE.

WEB SİTESİNİ, İÇERİĞİNİ VE SİTE ÜZERİNDEN ELDE EDİLEN HERHANGİ BİR HİZMET VEYA ÜRÜNÜ KULLANMANIZIN RİSKİ KENDİ RİSKİNİZDEDİR. SİTE, İÇERİĞİ VE SİTE ÜZERİNDEN ELDE EDİLEN HERHANGİ BİR HİZMET VEYA ÖĞE, AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR GARANTİ OLMAKSIZIN, “OLDUĞU GİBİ” VE “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” SUNULMAKTADIR. ŞİRKET VEYA ŞİRKETLE İLİŞKİLİ HERHANGİ BİR KİŞİ, WEB SİTESİNİN EKSİKSİZLİĞİ, GÜVENLİĞİ, GÜVENİLİRLİĞİ, KALİTESİ, DOĞRULUĞU VEYA KULLANILABİLİRLİĞİ KONUSUNDA HİÇBİR GARANTİ VEYA BEYAN VERMEZ. YUKARIDAKİLERİ SINIRLAMAKSIZIN, ŞİRKET VEYA ŞİRKETLE İLİŞKİLİ KİŞİ, WEB SİTESİNİN, İÇERİĞİNİN VEYA SİTE ÜZERİNDEN ELDE EDİLEN HİZMETLERİN DOĞRU, GÜVENİLİR, HATASIZ, HATASIZ, HATASIZ OLACAĞINI BEYAN VEYA GARANTİ ETMEMEKTEDİR.

ŞİRKET BURADA AÇIK VEYA ZIMNİ, YASAL VEYA BAŞKA HİÇBİR TÜRDE TÜM GARANTİLERİ REDDEDER, SATILABİLİRLİK, İHLAL ETMEME VE BİR PARTİYE UYGUNLUK GARANTİLERİ DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAKTADIR.

YUKARIDAKİLER, GEÇERLİ YASALAR KAPSAMINDA HARİÇ TUTULMAYAN VEYA SINIRLANDIRILAMAYAN HİÇBİR GARANTİYİ ETKİLEMEZ.

SORUMLULUK SINIRLAMASI

ŞİRKET, İŞTİRAKLERİ VEYA LİSANS VERENLERİ, HİZMET SAĞLAYICILARI, ÇALIŞANLARI, TEMSİLCİLERİ, YETKİLİLERİ VEYA MÜDÜRLERİ HİÇBİR DURUMDA HERHANGİ BİR HUKUKİ TEORİ ALTINDA, BAĞLANTILI KULLANIMINIZDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR ZARARDAN SORUMLU TUTULAMAZ SİTE, BAĞLANTILI WEB SİTELERİ, WEB SİTESİNDEKİ HERHANGİ BİR İÇERİK VEYA DİĞER WEB SİTELERİ VEYA WEB SİTESİNDEN VEYA DİĞER WEB SİTELERİ ARACILIĞIYLA ELDE EDİLEN HİZMETLER, DOĞRUDAN, DOLAYLI, ÖZEL, ARIZİ, DOLAYLI, DOLAYLI DEĞİL, , KİŞİSEL YARALANMA, AĞRI VE ıstırap, DUYGU KAYBI, GELİR KAYBI, KÂR KAYBI, İŞ KAYBI VEYA BEKLENEN TASARRUF KAYBI, KULLANIM KAYBI, İYİ NİYET KAYBI, VERİ KAYBI VE İHMAL EDİLMESİ, SÖZLEŞME VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE, ÖNGÖRÜLEBİLİR OLSA DAHİ.

YUKARIDAKİLER, GEÇERLİ HUKUK KAPSAMINDA HARİÇ TUTULMAYAN VEYA SINIRLANDIRILAMAYAN HİÇBİR SORUMLULUĞU ETKİLEMEZ.

BAŞVURULAR İÇİN ZAMAN SINIRLAMASI
BU ŞARTLARDAN YA DA WEB SİTESİNDEN KAYNAKLANAN YA DA İDDİALARIN NEDENİ, EYLEM NEDENİNİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNDEN SONRA BİR (1) YIL İÇİNDE BAŞLATILMALIDIR, AKSİ DURUMDA, BU DAVA NEDENİ VEYA İDDİA KALICI OLARAK YASAKLANIR. YUKARIDAKİ HÜKÜMÜN BİR HUKUK SORUNU OLARAK UYGULANMAZ BULUNMASI HALİNDE, HÜKÜM, İZİN VERİLEN BU TÜR DAVA NEDENİNDEN SONRA BİR DAVA NEDENİNİN VEYA TALEPİN BAŞLAMASI İÇİN EN KISA SÜREYİ SAĞLAMAK ÜZERE DEĞİŞTİRİLECEKTİR.

TAZMİNAT

Şirketi, iştiraklerini, lisans verenlerini ve hizmet sağlayıcılarını ve bunların ilgili görevlilerini, yöneticilerini, çalışanlarını, yüklenicilerini, acentelerini, lisans verenlerini, tedarikçilerini, haleflerini ve devralanlarını her türlü iddia, yükümlülük, Katkılarınız, herhangi bir kullanımınız dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu Koşulları ihlal etmenizden veya Web Sitesini kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili zararlar, kararlar, ödüller, kayıplar, masraflar, harcamalar veya ücretler (makul avukatlık ücretleri dahil). Bu Koşullarda açıkça izin verilenler dışındaki Web Sitesinin içeriği, hizmetleri ve ürünleri veya Web Sitesinden elde edilen herhangi bir bilgiyi kullanımınız veya yukarıda belirtilenleri içeren herhangi bir suistimal veya yasa dışılık.

SONLANDIRMA

WDS taşeronları, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, önceden haber vermeksizin şifrenizi, hesabınızı (veya herhangi bir bölümünü) veya Web Sitesinin kullanımını feshedebilir veya tarafınızca iletilen herhangi bir iletişimi veya Web Sitesi aracılığıyla depolanan, gönderilen veya alınan bilgileri silebilir ve atabilir. ve aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle:

Aynı kullanıcı kimlik numaralarına sahip Web Sitesine eşzamanlı erişim,
Başka bir kişi veya kuruluşun, Web Sitesine erişmek için kullanıcı kimlik numaranızı kullanmasına izin vermek,
Bu Koşullarda açıkça belirtilenler dışında Web Sitesine herhangi bir başka erişim veya kullanım,
Bu Şartların hüküm ve koşullarının veya Web Sitesinde yer alan veya Web Sitesi üzerinden erişilen yazılım ve/veya veri dosyalarının kullanımına ilişkin kural ve düzenlemelerin ihlali,
Web Sitesinde yer alan veya Web Sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir yazılım ve/veya veri dosyasında değişiklik yapmak veya bunları değiştirmek veya
Web Sitesini veya bir kısmını düzenli olarak kullanmama.
Bu Şartları feshetme niyetinizi WDS taşeronlarına otuz (30) gün önceden yazılı olarak bildirerek üyeliğinizi feshedebilirsiniz. Bu Koşulların veya erişim haklarınızın feshedilmesi, askıya alınması veya iptali, WDS taşeronlarının kanunen veya hakkaniyet çerçevesinde sahip olabileceği herhangi bir hakkı veya telafiyi etkilemeyecektir. Bu Koşulların feshi üzerine, size verilen tüm haklar otomatik olarak feshedilecek ve derhal WDS taşeronlarına ve lisans verenlerine geri dönecektir.

COĞRAFİ KISITLAMALAR

Şirketin Web Sitesi aracılığıyla sağlanan Hizmetleri, Amerika Birleşik Devletleri ihracat kontrollerine tabidir. (1) Küba, Irak, Libya, Kuzey Kore, İran, Suriye veya ABD’nin mal ambargosu uyguladığı veya ticari işlemleri yasakladığı başka herhangi bir ülkenin (“Kısıtlanmış Ülkeler”) vatandaşına veya mukimine hiçbir Hizmet sağlanamaz veya (2) ABD Hazine Bakanlığı’nın Yabancı Varlık Kontrol Ofisi (“OFAC”) listelerinde bulunan herkese. Web Sitesini kullanarak, bir Kısıtlı Ülkede bulunmadığınızı, kontrolü altında olmadığınızı veya bir Kısıtlı Ülke vatandaşı olmadığınızı veya ikamet etmediğinizi ve şu anda OFAC tarafından tutulan herhangi bir yaptırım listesinde yer almadığınızı beyan ve garanti edersiniz.

Bu Koşullar, herhangi bir hukuk ihtilafı ilkesini yürürlüğe koymadan Delaware Eyaleti yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır. İşbu Sözleşme ile, bu Koşullarla ilgili her türlü ihtilafla ilgili olarak Sussex County, Delaware, ABD’deki mahkemelerin münhasır yargı yetkisini ve yerini kabul etmektesiniz.

Bu Koşullardaki garanti feragatnamelerinin ve sorumluluk ve çözüm sınırlamalarının maddi koşullar olduğunu ve Şirketin Web Sitesini kendi işiyle bağlantılı olarak işletme kararında dikkate alındığını kabul ve beyan edersiniz.

Feragat eden tarafça imzalanmış yazılı bir belgede belirtilmedikçe, burada verilen herhangi bir hükümden veya herhangi bir haktan feragat geçerli olmayacaktır. Taraflardan herhangi birinin bu Sözleşme kapsamındaki herhangi bir ihlal veya temerrütten feragat etmesi, sonraki herhangi bir ihlal veya temerrütten feragat edildiği anlamına gelmeyecektir. Web Sitesinin herhangi bir bölümünü veya Web Sitesine erişimi herhangi bir ticari amaçla çoğaltmamayı, çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya herhangi bir ticari amaç için kullanmamayı kabul etmektesiniz. Bu Koşullarda kullanılan başlıklar ve alt başlıklar yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla kullanılmıştır ve bu Koşulların yorumlanmasında veya yorumlanmasında dikkate alınmamalıdır.

Bu Şartların hükümlerinden herhangi birinin bir mahkeme tarafından uygulanamaz kabul edilmesi durumunda, bu hükümler, aksi takdirde bu Şartların tam olarak yürürlükte ve yürürlükte kalması için gerekli olan asgari ölçüde sınırlandırılacak veya ortadan kaldırılacaktır.

Bu Koşulların sizinle Web Design Services LLC ve/veya alt yükleniciler arasındaki eksiksiz ve münhasır anlaşma olduğunu kabul edersiniz. özellikle Web Sitesini kullanımınızla ilgili. Buradaki herhangi bir hüküm, belirli bir Hizmet için bir Hizmet Sözleşmesiyle çelişirse, geçerli Hizmet Sözleşmesi geçerli olacaktır.

Registered Agent Hizmetleri Sözleşmesi

Bu Kayıtlı Temsilci Hizmetleri Sözleşmesi (“Sözleşme”), Web Design Services LLC ve/veya taşeronlar (“WDS” veya “biz” veya “bize”) ve WDS taşeronlarının hizmetlerini kullanarak oluşturulan tüzel kişi (“Müşteri”) arasında imzalanmıştır. ” veya “siz”), WDS taşeronlarının ve/veya taşeronlarının Müşteriyi dahil etmek veya başka bir şekilde oluşturmak için formasyon materyallerini sunduğu tarih itibariyle. WDS taşeronlarının hizmetlerini kullanarak, Müşterinin oluşturulmasından sorumlu kişi(ler), bu Sözleşmenin şartlarına uygun olarak Müşterinin kayıtlı acentesi olarak WDS taşeronlarını atamayı kabul etmiş olur ve WDS taşeronları bu atamayı burada belirtilen şartlara göre kabul eder.

Şimdi, bu nedenle, alındığı ve yeterliliği burada taraflarca kabul edilen iyi ve değerli bir değerlendirme için, taraflar aşağıdakileri kabul eder:

Kayıtlı Temsilci ve Kayıtlı Ofis. WDS taşeronları, ana iş yeri 16192 Coastal Highway, Lewes, Delaware 19958 (“WDS Adresi”) olan bir Delaware şirketidir. İşbu Sözleşmenin ilk bir yıllık dönemi boyunca ve burada belirtildiği şekilde feshedilmesine kadar, WDS taşeronları Müşterinin Delaware Eyaletindeki kayıtlı acentesi olarak hizmet vermeyi kabul eder ve WDS taşeronlarının Adresi Müşterinin kayıtlı acente ofisi olarak hizmet verir. Durum. WDS taşeronları, kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda WDS taşeronlarının Adresini değiştirebilir: (a) WDS taşeronları, WDS taşeronlarının Adresindeki herhangi bir değişikliği Müşteriye derhal bildirir (bu bildirim en fazla on (10) işletmeye gelir). bu değişikliğin tarihini takip eden günlerde),

WDS taşeronlarının Hizmetleri; Dahil Edilen Ek Koşullar

Müşterinin kayıtlı acentesi olarak, WDS taşeronları, Müşteri adına Delaware Eyaletinden gelen süreç hizmetini ve düzenleyici ve franchise vergi bildirimlerini (“Kayıtlı Acente Materyalleri”) kabul edecek ve Devlette kayıtlı bir acente tarafından mutat olarak üstlenilen bu tür ek hizmetleri gerçekleştirecektir.

WDS taşeronları, potansiyel olarak posta iletme ve sanal ofis hizmetleri (“Ek Hizmetler”) dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, ayrı bir ücret karşılığında kayıtlı aracı rolü dışında ek hizmetler sağlayabilir.
Bu Sözleşmede olduğu gibi, Müşteri, WDS alt yüklenicilerinin Ek Hizmetlerinin herhangi birini veya tamamını kullanmayı seçerek, ilgili Ek Hizmet Koşullarında belirtilen tarafların hak ve sorumluluklarını yöneten belirli koşulları kabul eder (burada anılacaktır). “Yürütme sayılan” olarak). Ek olarak, WDS’nin web sitesinde belirtilen ve sitenin kullanımını ve kullanıcıların kişisel bilgilerinin işlenmesini düzenleyen Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası, ilgili olduğu ölçüde buraya dahil edilmiştir (örneğin, burada sağlanan kayıtlı acente hizmetleri için ödeme, yapılan web sitesi aracılığıyla yalnızca işbu Sözleşmenin koşullarına değil, aynı zamanda WDS web sitesinin Kullanım Koşullarında yer alan mekanik ödeme süreçlerine de tabidir). Müşteri, WDS taşeronlarının posta yönlendirme hizmetleri sağlamasını seçmedikçe, WDS alt yüklenicilerinden Müşteriye iletilen materyaller genellikle Kayıtlı Temsilci Materyalleri ile sınırlı olacak ve genel postayı içermeyecektir. WDS taşeronları, Müşteriye gönderilen herhangi bir ek posta veya diğer materyallerin yanı sıra Müşterinin bu materyale nasıl erişebileceğine veya alabileceğine ilişkin talimatları Müşteriye sağlayacaktır.
Müşteri, WDS taşeronlarının, WDS taşeronlarının mülkiyetinde olan veya Müşterinin talebi üzerine Delaware Eyaletinden alabilecekleri alışılmış materyalleri sağlamak dışında, oluşturulan kuruluş için bir banka hesabı açılmasında Müşteriye yardımcı olma konusunda hiçbir sorumluluğu olmayacağını kabul ve beyan eder (örn. Devlet tarafından alındığı ve onaylandığı şekilde damgalanmış oluşum belgesinin bir kopyası, iyi durumda bir sertifika vb.). WDS taşeronları, Müşterinin bir banka hesabı açabileceğine dair herhangi bir garanti veremez ve sağlamamaktadır.
Müşteriler, bir şirket kurma, belge talep etme veya WDS taşeronlarının posta yönlendirme paketleri kapsamındaki postaları alma gibi WDS taşeronlarıyla iş yapmak için WDS taşeronlarının ofislerini ziyaret edebilirler. Randevu genellikle gerekli değildir. Ancak Müşteri, WDS taşeronlarının ofislerini ziyaret etmeye karar verirse, Müşterinin medeni, profesyonel ve ticari bir tavırla hareket etmesi gerektiğini kabul ve beyan eder. Müşteri, WDS taşeronlarının, WDS taşeronlarının ofislerinde veya çevresinde bulunan herhangi bir kişiye veya personeline karşı herhangi bir küfürlü dile, tehdide (açık veya zımni), personel veya başkaları tarafından fiziksel gözdağı olarak algılanan davranışlara veya herhangi bir tür veya derecede şiddete müsamaha göstermeyeceğini anlar. veya herhangi bir bitişik bina. Müşteri, herhangi bir protesto, isyan, WDS taşeronlarının ofisleri ve binalarının yakınında veya yakınında sivil itaatsizlik, mülkün yok edilmesi veya benzeri ciddi şekilde yıkıcı davranışlar (WDS taşeronlarının kendi takdirine bağlı olarak belirlenir). Müşteri, WDS taşeronlarının, kendi takdirine bağlı olarak, bir Müşteriye veya başka herhangi bir kişiye WDS taşeronlarının tesislerini derhal terk etmesini emretme hakkını saklı tuttuğunu kabul eder ve Müşteri, bu tür herhangi bir talebe uymayı kabul eder.
Kayıtlı Acente Ücretinin Ödenmesi. Müşteri, kayıtlı acente olarak WDS taşeronlarının standart hizmetleri karşılığında, Müşterinin kuruluşunun on iki aylık yıldönümünde WDS taşeronlarına önceden yıllık bir ücret (“Kayıtlı Acente Ücreti”) ödeyeceğini kabul eder. Kayıtlı Acente Ücreti, vadesinin geldiği tarihten itibaren otuz (30) gün içinde (“Gecikme Tarihi”) ödenmezse, WDS taşeronlarının bu Sözleşmeyi feshetme ve Müşterinin temsilcisi olarak istifa etme hakkı olacaktır (ancak hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır). Bu tür bir suçluluk süresi boyunca herhangi bir zamanda Delaware Eyaletine yapılan bir dosyalama yoluyla kayıtlı temsilci. WDS taşeronları, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bu Sözleşmeyi Gecikme Tarihinde veya sonrasında feshetmemeye ve ödeme talep etmeye devam etmeye karar verebilir.

Müşteri İletişim ve İletişim Bilgileri. Kuruluşuyla bağlantılı olarak, WDS taşeronları, Müşteri adına iletişimleri almaya ve WDS taşeronlarına talimat vermeye yetkili bir memur, müdür, çalışan veya temsilcinin adını (“Müşteri İletişim Sorumlusu”) aldı, ve Müşteriyle iletişim kurmak veya materyalleri iletmek için bir iş adresi, iş telefon numarası ve e-posta adresi (topluca “İletişim Bilgileri”), bunların tümü bu Sözleşme tarihi itibariyle doğru ve doğrudur. Müşteri, (a) Müşteri İrtibat Kişisinin artık WDS taşeronlarından iletişim alma veya WDS taşeronlarına talimat verme yetkisi olmadığında, WDS’yi ve/veya taşeronları derhal bilgilendirecektir. veya (b) İletişim Bilgilerinden herhangi birinin yanlış veya eski olması. Bu tür bir bildirimle bağlantılı olarak Müşteri, WDS alt yüklenicilerine güncellenmiş bir Müşteri İrtibat Kişisi sağlayacaktır ve/veya uygun olduğu şekilde güncellenmiş İrtibat Bilgilerini sağlayacaktır.

O Zamanki Güncel Bilgilere Dayanma. Müşteri, yeni bir Müşteri İletişim Bilgileri veya yeni İletişim Bilgileri hakkında fiili bildirim alana kadar, WDS alt yüklenicilerinin, iletişimleri almak ve WDS alt yüklenicilerine Müşteri adına hareket etme talimatı vermek için Müşteri İletişim Yetkilisinin yetkisine tam olarak güvenme hakkına sahip olacağını kabul eder ve kabul eder ve o sırada geçerli olan İletişim Bilgilerinin doğru olduğunu ve bu İletişim Bilgileri aracılığıyla iletilen materyallerin veya bilgilerin uygun Müşteri personeline sahip olduğunu ve ulaşacağını araştırmadan varsayabilir.

Belgelerin Elektronik Olarak Alınmasına ve Gönderilmesine İzin Verilmesi. Müşteri, WDS alt yüklenicilerinden, o sırada geçerli İletişim Bilgilerinin bir parçası olarak WDS alt yüklenicilerine sağlanan e-posta adresi (güncellenmiş olabileceği gibi) dahil olmak üzere, elektronik iletim yoluyla bu Sözleşme kapsamında hak sahibi olduğu her türlü materyali almayı kabul eder. Müşteri ayrıca, WDS taşeronlarının, WDS’nin web sitesi aracılığıyla erişilebilen çevrimiçi müşteri sistemine (Müşteri Alanı) ve Müşteriye özel bir kullanıcı adı ve şifrenin (“WDS Sistemi”) kullanımıyla materyal yayınlayabileceğini ve sağlanan ilana ilişkin bildirimi kabul ve beyan eder. WDS taşeronları Sisteminde ilanla birlikte İletişim Bilgileri aracılığıyla Müşteriye iletilmesi, bu tür ilan edilen materyallerin tüm amaçlar için eksiksiz ve yeterli bir şekilde teslim edilmesini teşkil edecektir.

WDS taşeronlarının Sınırlı Yükümlülükleri. Müşteri, WDS alt yüklenicilerinin, Müşterinin kayıtlı temsilcisi olarak WDS alt yüklenicilerine gönderilen malzemelerle ilgili tek yükümlülüğünün, bu tür bilgileri İletişim Bilgileri aracılığıyla veya WDS’de yayınlayarak Müşteri İletişimine teslim etmek için en iyi ticari çabayı göstermek olacağını kabul ve beyan eder. taşeronlar Sistemi, yukarıdaki Bölüm 6’ya göre. WDS taşeronları, Müşteri adına WDS taşeronları tarafından kendisine uygun şekilde iletilen herhangi bir işlem hizmetine, mahkeme celbi veya diğer adli veya düzenleyici iletişime yanıt vermeme konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. ne de WDS taşeronları, Müşteri tarafından Devlete veya başka herhangi bir tarafa ödenmesi gereken ve ödenmesi gereken herhangi bir franchise vergisini veya vergiyle ilgili ücreti veya diğer tutarı zamanında ödemek için Müşteriye herhangi bir meblağ ödemek veya kredi açmakla yükümlü olmayacaktır. WDS taşeronlarının, Delaware Eyaleti tarafından herhangi bir geç veya eksik vergi beyanı için alınan herhangi bir ücret veya cezadan feragat etme hakkı yoktur ve WDS taşeronları, herhangi bir ücret veya cezanın uygulanmasına itiraz etmekten veya başka bir şekilde itiraz etmekten veya temyize gitmekten sorumlu değildir. Doğrudan WDS taşeronlarının kayıtlı acente olarak geleneksel rolünün bir parçası değilse, tüm yanıtlar, ödemeler veya diğer konular, tamamen Müşterinin sorumluluğunda olacaktır. WDS taşeronlarının, Delaware Eyaleti tarafından herhangi bir geç veya eksik vergi beyanı için alınan herhangi bir ücret veya cezadan feragat etme hakkı yoktur ve WDS taşeronları, herhangi bir ücret veya cezanın uygulanmasına itiraz etmekten veya başka bir şekilde itiraz etmekten veya temyize gitmekten sorumlu değildir. Doğrudan WDS taşeronlarının kayıtlı acente olarak geleneksel rolünün bir parçası değilse, tüm yanıtlar, ödemeler veya diğer konular, tamamen Müşterinin sorumluluğunda olacaktır. WDS taşeronlarının, Delaware Eyaleti tarafından herhangi bir geç veya eksik vergi beyanı için alınan herhangi bir ücret veya cezadan feragat etme hakkı yoktur ve WDS taşeronları, herhangi bir ücret veya cezanın uygulanmasına itiraz etmekten veya başka bir şekilde itiraz etmekten veya temyize gitmekten sorumlu değildir. Doğrudan WDS taşeronlarının kayıtlı acente olarak geleneksel rolünün bir parçası değilse, tüm yanıtlar, ödemeler veya diğer konular, tamamen Müşterinin sorumluluğunda olacaktır.

Bu Sözleşmenin Süresi. Bu Sözleşme bir (1) yıllık bir süreye sahip olacak, ancak burada belirtilen şartlar uyarınca feshedilmedikçe ve feshedilene kadar birbirini izleyen bir yıllık dönemler için devam edecektir. Taraflardan herhangi biri, otuz (30) gün önceden yazılı bildirimde bulunarak bu Sözleşmeyi feshedebilir. WDS alt yüklenicileri, Bölüm 3 ve 10’da belirtilen şartlar altında bu Sözleşmeyi derhal feshedebilir ve ayrıca, WDS alt yüklenicilerinin sahip olması gereken geçerli bir Müşteri İletişim veya İletişim Bilgileri olmaması durumunda da bu Sözleşmeyi derhal feshedebilir ve Delaware yasalarına göre kayıtlı acente olarak devam edin. Müşterinin WDS taşeronlarının Kayıtlı Temsilci statüsünü sona erdirmesi için, Müşteri (1) söz konusu şirketi derhal sona erdirmeli ve feshetmeli ve Devlete uygun bir iptal veya fesih başvurusunda bulunmalıdır (veya WDS taşeronlarının bu tür bir başvuruda bulunmasını talep etmelidir), (2) Devlete bir Değişim Temsilcisi Sertifikası sunmalıdır Delaware’den şirket için yeni bir Kayıtlı Acente atayabilir veya (3) WDS taşeronlarıyla iletişime geçerek WDS taşeronlarının Kayıtlı Acente rolünden istifa eden Devlete uygun başvuruyu yapmasını talep edebilir. Müşteri, WDS taşeronlarının kabul veya reddetme konusundaki yegane ve mutlak takdir yetkisinde olan talep edilen herhangi bir başvuruyu yapmayı seçerse, bu Sözleşmede WDS taşeronları lehine tazminat ve sorumluluk sınırlaması hükümlerinin geçerli sayılacağını kabul ve beyan eder. işbu Sözleşmenin feshedilmesine bakılmaksızın, bu tür hizmetlere.

WDS taşeronlarının Temsilcilikleri. Bu Sözleşmenin geçerlilik süresi boyunca, WDS taşeronları, Delaware yasalarına göre (WDS taşeronlarının Adresinde veya Delaware Eyaletindeki başka bir yerde) kayıtlı bir acente olarak hizmet etme ve tescilli bir acente ofisi sağlama uygunluğunu ve bir ” Ticari tescilli acente”, bu durumun tanımlandığı ticari kuruluşları yöneten Delaware yasasına göre.

Müşterinin Beyanları.

Müşteri en az 18 yaşındadır ve Kabul Edilen Yürürlükten sonra Müşteri için şartlarına uygun olarak geçerli ve bağlayıcı bir yükümlülük olacak şekilde bu Sözleşmeyi akdetme yetkisine sahiptir. Müşterinin bildiği kadarıyla, Müşterinin bu Sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirmesini engelleyebilecek mevcut veya makul olarak öngörülebilir hiçbir koşul yoktur.
Müşteri, burada belirtildiği gibi Müşteri İletişim ve İletişim Bilgilerinin doğruluğunu koruyacaktır.
Müşteri, WDS taşeronları tarafından Müşteriye gönderilen bir yanıt talep eden tüm iletişimlere derhal yanıt verecek ve diğer şeylerin yanı sıra yıllık franchise vergisini ödeyerek iyi durumunu koruyacaktır.
Burada aksi belirtilmedikçe, Müşteri, WDS taşeronlarına, burada tartışılan hizmetleri Müşteri adına yürütmek için WDS taşeronlarının gerekli olduğu tüm önemli bilgileri ve bu tür yanıtları sağlayacaktır.
Müşteri, ABD yasaları veya tabi olabileceği herhangi bir yargı alanının yasaları uyarınca suç teşkil eden herhangi bir davranışa veya suç faaliyeti içeren herhangi bir ticari faaliyete girişmeyecektir.

WDS VE/VEYA ALT YÜKLENİCİLER HİÇBİR DURUMDA HİÇBİR DURUMDA MÜŞTERİYE KARŞI ÖZEL, DOLAYLI, CEZAİ, TESADÜFİ, ÖRNEK YA DA NİHAİ OLARAK DOLAYLI ZARARLAR VEYA KAYIPLARDAN, AMAVENGE DÜŞÜNCE KAR, DİĞER KÂRLAR, GİDERLER DAHİL OLMAK ÜZERE SORUMLU TUTULAMAZLAR. ÖNGÖRÜLEBİLİRDİ. WDS VE/VEYA ALT YÜKLENİCİLERİN BU SÖZLEŞME KAPSAMINDA VERİLEN HERHANGİ BİR ZAMANDA MÜŞTERİYE KARŞI SORUMLULUĞU, WDS SERVICE İÇİN BU SÖZLEŞMENİN BU SÖZLEŞMESİ TARAFINDAN BU SÜRE İTİBARİYLE BÖLÜM 3 uyarınca MÜŞTERİ TARAFINDAN ÖDEDİĞİ ÜCRETLERİN TUTARI İLE SINIRLI OLACAKTIR.

WDS ve/veya taşeronların tazmin edilmesi. Müşteri, WDS’yi ve/veya alt yüklenicilerini, bağlı kuruluşlarını ve bunların ilgili yöneticilerini, memurlarını, çalışanlarını ve acentelerini (“WDS Tazminat Sahipleri”) her türlü iddia, yükümlülük, hasar, kayıp veya masrafa karşı (makul avukatlar dahil) tazmin edecek ve masun tutacaktır. dava ücretleri ve giderleri) (topluca, “Tazminat Tutarları”) söz konusu WDS ve/veya taşeronlar tarafından üstlenilen veya bunlara yüklenen Tazminat alan, yalnızca WDS taşeronlarını dahil ettiği ölçüde, herhangi bir üçüncü taraf iddiası, davası, davası, talebi veya kararıyla bağlantılı olarak Tazminat alır. WDS taşeronlarının Müşterinin kayıtlı temsilcisi olarak sunduğu hizmetin bir sonucu.

Değişiklikler. Bu Sözleşme, WDS taşeronlarının Adresindeki bir değişiklikle bağlantılı olarak Bölüm 1’de belirtilen durumlar haricinde, yalnızca tarafların karşılıklı yazılı onayı ile değiştirilebilir. Bu Sözleşmenin herhangi bir şartı, son tarihi veya başka bir hükmünün tek seferlik veya devam eden herhangi bir feragat veya kesin olarak uygulanmaması, bu tür bir değişikliği sağlayan yazılı bir onayda aksi özellikle belirtilmedikçe, bu Sözleşmeyi değiştirdiği veya değiştirdiği kabul edilmeyecektir.

Yürütme sayılır. Yukarıda belirtildiği gibi, Müşteri, WDS alt yüklenicilerinin hizmetleri aracılığıyla oluşturulmak suretiyle, bu Sözleşme ile bağlantılı olarak Yürütmenin Kabul Edilmesini kabul etmiştir ve bu nedenle, bu Sözleşmede belirtilen şartlar altında kayıtlı acentesi olarak WDS alt yüklenicilerini atamış sayılmaktadır (örn. geçerli Ek Hizmet Koşulları ve WDS taşeronlarının web sitesi Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası ile tamamlanmıştır).

Delaware Yasası. Bu Sözleşme, bu Devletin hukuk seçimi ilkeleri ve bu sözleşmeyle ilgili veya bu sözleşmeden kaynaklanan tüm iddialar veya sözleşmede geçerli olup olmadığına bakılmaksızın, bunların ihlali hariç olmak üzere, Delaware Eyaleti yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır. haksız fiil veya başka türlü, aynı şekilde, Devletin hukuk seçimi ilkeleri hariç olmak üzere, Delaware Eyaleti yasalarına tabi olacaktır.

Tanıtım

Bilgilerinizin gizliliğini ve gizliliğini korumak, Web Design Services LLC ile Akin OÜ ve/veya alt yükleniciler için kritik öneme sahiptir. (“WDS” veya “biz” veya “bize”). Bu bilgilerin bütünlüğünü korumak için burada açıklanan politika ve prosedürlere (“Gizlilik Politikası”) sıkı sıkıya bağlıyız. Gizliliğinize olan saygımızı somutlaştıran temel bir ilke olarak bilgilerinizi üçüncü şahıslara satmayız. Öncelikle (rızanızla) size talep ettiğiniz hizmetleri sağlamak veya yürürlükteki yasalara uymak için aşağıda belirtilen sınırlı nedenler dışında, bilgilerinizi üçüncü taraflara aktarmayız.

Web Sitesini kullanmadan önce bu Gizlilik Politikalarını ve Kullanım Koşullarını dikkatlice okumalısınız.

Bilgi Toplama Yollarımız

Bu Gizlilik Politikası, amerikadasirket.co web sitesini (“Web Sitemiz”) ziyaret ettiğinizde sizden toplayabileceğimiz veya sağlayabileceğiniz bilgi türlerinin yanı sıra bunları toplama, kullanma, sürdürme, koruma ve ifşa etme uygulamalarımızı açıklamaktadır. bilgi.

Bu politika, topladığımız bilgiler için geçerlidir:

Bu Web Sitesinde (sipariş veya hizmetlere abone olmak için talep edilen tüm formlar ve bilgiler dahil),
Mesai saatleri dışında, temsilcilerin müsait olmadığı durumlarda, soruları ele almak ve kullanıcılara bilgi bulmak isteyen Web Sitesindeki “chatbot”umuza bilgi verdiğinizde,
Sizinle aramızdaki e-posta, metin ve diğer elektronik mesajlarda (Web Sitesi aracılığıyla temsilcilerle “sohbet” işlevi aracılığıyla),
Haftalık blogumuzu, periyodik web seminerlerimizi, podcast’lerimizi, anketlerimizi vb. almak için kaydolurken iletişim bilgilerini verdiğinizde,
Üçüncü taraf web sitelerinde ve hizmetlerinde reklamlarımız ve uygulamalarımızla etkileşim kurduğunuzda, bu uygulamalar veya reklamlar bu Web Sitesine bağlantılar içeriyorsa ve
Çalışanlarımızla telefon görüşmelerinde veya diğer çevrimdışı iletişimlerde.
Aşağıdakiler tarafından toplanan bilgiler için geçerli değildir:

Web Sitesine bağlanabilen veya Web Sitesinden erişilebilen herhangi bir uygulama veya içerik (reklam dahil) dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü taraf bilgi toplama, saklama, kullanma veya depolama.

Bilgilerinize ve bunlara nasıl davranacağımıza ilişkin politikalarımızı ve uygulamalarımızı anlamak için lütfen bu politikayı dikkatlice okuyun. Politikalarımızı ve uygulamalarımızı kabul etmiyorsanız, bu Web Sitesine erişemez veya Web Sitesini kullanamazsınız. Bu Web Sitesine erişmeye veya bu Web Sitesini kullanmaya (veya sunduğumuz hizmetleri kullanmaya) devam ederek, bu Gizlilik Politikasının şartlarını kabul ediyor ve kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikasını, gelişen veya değişen iş uygulamalarını, yeni veya değişen hizmetleri veya ürün tekliflerini, ortak girişimleri veya geçerli yasa ve düzenlemelere uymak dahil olmak üzere diğer nedenleri hesaba katmak için revize edebiliriz. (Bkz. Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler.) Bu Politikada değişiklik yaptıktan sonra bu Web Sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir, bu nedenle güncellemeler için lütfen Gizlilik Politikasını (ve daha genel olarak Kullanım Koşullarını) düzenli aralıklarla kontrol edin.

Bu Gizlilik Politikasının amaçları doğrultusunda, “kişisel veriler” veya “kişisel bilgiler”, (1) herhangi bir biçimde kaydedilen, (2) belirli bir kişiyle ilgili olan veya belirli bir kişiyle ilgili olan ve (3) bununla bağlantılı olabilecek herhangi bir veridir. bireysel. Örneğin, sınırlama olmaksızın, “kişisel veriler” veya “kişisel bilgiler”, adınızı ve soyadınızı, adresinizi, e-posta adresinizi, telefon numaranızı ve diğer iletişim bilgilerinizi ve Şirketten satın aldığınız hizmetleri veya ürünleri içerecektir.

18 Yaşından Küçükler

Web Sitemiz 18 yaşından küçük çocuklara yönelik değildir. 18 yaşından küçük hiç kimse Web Sitesine veya Sitede herhangi bir bilgi sağlayamaz. 18 yaşın altındaki çocuklardan bilerek kişisel bilgi toplamıyoruz. 18 yaşın altındaysanız, bu Web Sitesini veya herhangi bir özelliği aracılığıyla kullanmayın veya herhangi bir bilgi vermeyin, Web Sitesine kaydolun, Web Sitesi üzerinden herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirin, herhangi birini kullanmayın. Bu Web Sitesinin etkileşimli veya genel yorum özelliklerini (öncelikle blog aracılığıyla) veya bize kendinizle ilgili herhangi bir bilgiyi sağlama. Ebeveyn onayı olmadan 18 yaşın altındaki bir çocuktan kişisel bilgi topladığımızı veya aldığımızı öğrenirsek, bu bilgileri derhal sileriz. 18 yaşından küçük bir çocuktan veya hakkında herhangi bir bilgiye sahip olabileceğimizi düşünüyorsanız, lütfen yonetim@amerikadasirket.co adresinden bizimle iletişime geçin .

Hakkınızda Topladığımız Bilgiler ve Bunları Nasıl Topluyoruz

Aşağıdakiler dahil olmak üzere Web Sitemizin kullanıcılarından ve kullanıcılar hakkında çeşitli türlerde bilgiler topluyoruz:

Bize Sağladığınız Bilgiler

İsim, posta adresi, e-posta adresi veya telefon numarası gibi kişisel bilgiler, bizimle e-posta yoluyla veya Web Sitesinin “sohbet” işleviyle (bir temsilciyle sohbet ederken veya mesai sonrası “chatbot”umuzla sohbet ederken) iletişime geçtiğinizde, bir hizmet satın alın veya talep edin veya çevrimiçi bir ankete katılın.
Yeni Delaware şirketiniz için bir istihdam kimlik numarası almamız için bize yetki verdiyseniz, başvuru için “Sorumlu Taraf” olarak görev yapan bir kişinin sosyal güvenlik numarası veya vergi kimlik numarası.
Hizmet veya ürün satın alırken veya başka bir şekilde Web Sitemizdeki herhangi bir formu doldurarak sağladığınız bilgiler.
Web Sitemiz aracılığıyla, telefonla veya e-posta ile yaptığınız işlemlerin ve siparişlerinizin yerine getirilmesinin detayları.
Tüm ödeme bilgileriniz (örn. banka hesap numaraları, kredi kartı numaraları vb.) güvenli bir şekilde imha edilmesine ve sabit bir şekilde muhafaza edilmemesine rağmen, Web Sitemiz aracılığıyla veya telefon veya e-posta yoluyla sipariş vermeden önce finansal bilgilerinizi vermeniz gerekebilir. kopyalayın veya her ödeme işlendikten hemen sonra sunucularımızda.
Otomatik Veri Toplama Teknolojisi ile Topladığımız Bilgiler

Web Sitesine göz attığınızda, bunu anonim olarak yapabilirsiniz. Genel olarak, göz atarken e-posta adresinizi bile kişisel bilgilerinizi toplamıyoruz. Otomatik veri toplama araçlarını kullanarak (aşağıda tartışılan) kişisel bilgileri otomatik olarak toplamıyoruz, ancak bu bilgileri diğer kaynaklardan topladığımız veya sizin bize sağladığınız hakkınızdaki kişisel bilgilere bağlayabiliriz. Ancak tarayıcınız, kullandığınız bilgisayar ve işletim sisteminin türünü otomatik olarak bize bildirir.

Kullanabileceğimiz otomatik veri toplama araçları şunları içerir:

Tanımlama bilgileri (veya tarayıcı tanımlama bilgileri). Çerez, bilgisayarınızın sabit diskine yerleştirilen küçük bir dosyadır. Tarayıcınızda uygun ayarı etkinleştirerek tarayıcı tanımlama bilgilerini kabul etmeyi reddedebilirsiniz. Ancak, bu ayarı seçerseniz Web Sitemizin belirli bölümlerine erişemeyebilirsiniz. Tarayıcı ayarınızı tanımlama bilgilerini reddedecek şekilde ayarlamadığınız sürece, tarayıcınızı Web Sitemize yönlendirdiğinizde sistemimiz tanımlama bilgileri yayınlayacaktır. Çerezler, web sitelerimizin hangi bölümlerinin en popüler olduğunu, ziyaretçilerimizin nereye gittiğini ve orada ne kadar zaman geçirdiklerini anlamamıza yardımcı olur. Siteyi daha da iyi hale getirebilmek için sitemizdeki trafik kalıplarını incelemek için çerezleri kullanıyoruz.
Flaş Çerezler. Web Sitemizin belirli özellikleri, tercihleriniz ve Web Sitemizden, Web Sitemizden ve Web Sitemizde gezinmenizle ilgili bilgileri toplamak ve depolamak için yerel olarak depolanmış nesneleri (veya Flash çerezlerini) kullanabilir. Flash tanımlama bilgileri, tarayıcı tanımlama bilgileri için kullanılan tarayıcı ayarlarıyla aynı şekilde yönetilmez. Flash tanımlama bilgileri için gizlilik ve güvenlik ayarlarınızı yönetme hakkında bilgi için, Bilgilerinizi Nasıl Kullandığımız ve İfşa Ettiğimizle İlgili Seçeneklere bakın.
Web İşaretçileri. Web Sitesinin sayfaları, örneğin Şirketin bu sayfaları ziyaret eden kullanıcıları saymasına ve diğer ilgili web sitesi istatistikleri (örneğin, belirli web sitesi içeriğinin popülerliğini kaydetme ve sistem ve sunucu bütünlüğünü doğrulama).
Eylem Etiketleri. WDS, eylem etiketleri kullanır. Eylem etiketi, görüntülenen sayfaları veya açılan mesajları, birinin web sitemizi ziyaret ettiği tarih ve saati, ziyaretçinin geldiği web sitesini, web sitesini takip etmek için bir web sayfasına veya bir e-postaya yerleştirilen küçük bir kod parçasıdır. kullanılan tarayıcı türü ve kullanıcının İnternet Servis Sağlayıcısının alan adı ve adresi. Eylem etiketleri, kullanıcıların ve ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandıklarını veya sayfalarımızda nasıl gezindiklerini daha iyi anlamamıza olanak tanır, böylece siteye erişimi ve sitede gezinmeyi iyileştirebilir, kullanıcı kalıplarına göre sayfa ekleyebilir veya değiştirebiliriz. Eylem etiketleri, bir web sayfasının programlanmasının parçası oldukları için kullanıcılarımız tarafından kaldırılamaz veya silinemez.
Log dosyaları. Günlük dosyası bilgileri, bir web sayfasına her eriştiğinizde tarayıcınız tarafından otomatik olarak raporlanır. WDS’nin web sitesini kullandığınızda, sunucularımız, herhangi bir web sitesini her ziyaret ettiğinizde web tarayıcınızın gönderdiği belirli bilgileri otomatik olarak kaydeder. Bu sunucu günlükleri, web isteğiniz, IP adresiniz, tarayıcı tipiniz, yönlendirme/çıkış sayfalarınız, işletim sisteminiz, tarih/saat damganız, sitemizde görüntülenen dosyalar (örn. HTML sayfaları, grafikler vb.) ve URL’ler gibi bilgileri içerebilir. , tıklama sayısı, alan adları, açılış sayfaları, görüntülenen sayfalar ve diğer benzer bilgiler.
Davranışsal hedefleme. Web sitemizde reklam göstermek veya diğer sitelerdeki reklamlarımızı yönetmek için üçüncü bir tarafla ortaklık yapıyoruz. Üçüncü taraf ortağımız, tarama faaliyetlerinize ve ilgi alanlarınıza dayalı olarak size reklam sağlamak için diğer web sitelerinde tanımlama bilgileri veya benzer teknolojiler kullanabilir. ABD’de, Avrupa Birliği’nde veya başka bir yerde olsanız da ilgi alanına dayalı reklamcılığı devre dışı bırakmak isterseniz, yonetim@amerikadasirket.co adresine bir e-posta gönderin . Web Sitesinde Şirketin kontrolünde olmayan genel reklamları görmeye devam edeceğinizi lütfen unutmayın.
WDS, Do Not Track sinyallerini izlemez veya tanımaz.
Otomatik olarak topladığımız bilgiler, öncelikle istatistiksel veri olarak kullanılır ve kişisel bilgileri içermez. Web Sitemizi geliştirmemize ve daha iyi ve daha kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmamıza yardımcı olur, buna hedef kitle boyutumuzu ve kullanım modellerimizi tahmin etmemizi sağlamak da dahildir. Ancak, Web Sitemizi kişisel ilgi alanlarınıza göre özelleştirmemize, aramalarınızı hızlandırmamıza ve Web Sitemize döndüğünüzde sizi tanımamıza izin vererek tercihleriniz hakkında bilgi saklayabiliriz, ancak aşağıda tartışıldığı gibi bu tür bir kullanımdan vazgeçebilirsiniz.

Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz?

Hakkınızda toplanan veya bize sağladığınız bilgileri belirli sınırlı şekillerde kullanırız. Yukarıda ve bu Gizlilik Politikaları boyunca belirtildiği gibi, bilgilerinizi hiçbir nedenle üçüncü taraflara satmayız. Kişisel bilgiler de dahil olmak üzere, sizin hakkınızda topladığımız veya bize sağladığınız bilgileri kullanırız:

Web Sitemizi ve içeriğini size geçmiş kullanımınıza göre özelleştirilmiş daha verimli bir şekilde sunmak (tercih edilmedikçe).
Web Sitesine kaydolursanız, belirli bilgileri almayı olumlu bir şekilde seçerseniz veya bilgilerinizi bu amaçla başka bir şekilde sağlarsanız, bu iletişim bilgilerini size örneğin ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında bilgi sağlamak veya belirli değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek için kullanacağız. işimize.
Üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla bağlantılı olarak sunabileceğimiz ürünlerle bağlantılı olanlar da dahil olmak üzere, o sırada bilgi verdiğiniz diğer herhangi bir amacı yerine getirmek için (kişisel bilgiler dahil), bu bilgileri bu tür hizmetleri sağlamak dışında kullanmayacak veya ilgili ürünlerin kullanımını sağlamak.
Franchise vergi hatırlatıcıları, franchise vergi materyalleri, Delaware Eyaleti ve diğer ilgili eyaletlerden çeşitli türlerde bildirimler dahil olmak üzere, ticari işletmeniz, önemli son tarihler ve gerekli eylemler hakkında bildirimler sağlamak dahil olmak üzere size sürekli kayıtlı acente hizmetleri sağlamak için, faturalar için faturalar ve ödeme hatırlatıcıları, işlem hizmeti ve ayrıca formasyon acentesi/kurucu ve/veya kayıtlı acente olarak rolümüzle ilgili diğer iletişimler. Alındıktan sonra ve bundan sonra en az üç ayda bir, sağladığınız kişisel bilgileri, geçerli mevzuata uygun olduğumuzdan emin olmak için ABD Hazine Bakanlığı’nın Yabancı Varlık Kontrol Ofisi (“OFAC”) tarafından tutulan belirlenmiş kişiler listeleriyle karşılaştıracağız. kanun ve ticaret kısıtlamaları.
İşimizi desteklemek için kullandığımız ve kişisel bilgileri gizli tutmak ve yalnızca ifşa ettiğimiz amaçlar için kullanmak için sözleşmeden doğan yükümlülüklere tabi olan yüklenicilere, hizmet sağlayıcılara ve diğer üçüncü taraflara (örn., gerekirse hukuk müşavirliği vb.) onlara.
Birleşme, elden çıkarma, yeniden yapılanma, yeniden yapılanma, fesih veya Şirket varlıklarının bir kısmının veya tamamının sürekli olarak veya iflas, tasfiye veya benzerinin bir parçası olarak satılması veya devredilmesi durumunda bir alıcıya veya diğer haleflere Şirket tarafından Web Sitemiz kullanıcılarıyla ilgili olarak tutulan kişisel bilgilerin, söz konusu alıcı veya halefin, daha sonra başlamak üzere, böyle bir Anahtar İşlemin kapanmasından önce katı bir gizlilik ve kullanmama yükümlülüğü altında olması şartıyla, devredilen varlıklar arasında yer aldığı dava Şirketin herhangi bir kişisel bilgiye erişimi paylaştığı zamandan daha fazla.
Soru-Cevap oturumlarına ve diğer kayıtlara izin veren web seminerleri ve Delaware ticari varlık sorunları hakkında sunabileceğimiz herhangi bir podcast gibi Web Sitemizdeki etkileşimli özelliklere katılmanıza veya bir derecelendirme almak üzere gönderebileceğimiz periyodik anketlere katılmanıza izin vermek için hizmetler veya dikkate alınan müşteri ilgi ürün ve hizmetlerini ölçmeye çalışmak (vazgeçmediğiniz sürece).
Kişisel bilgilerinizi de ifşa edebiliriz:

Herhangi bir ABD veya ABD dışı mahkeme emri, mahkeme celbi veya diğer direktiflere ya da tanınmış bir özdenetim kuruluşununkiler de dahil olmak üzere herhangi bir ABD veya ABD dışı yasa, düzenleme veya kurala (örn. Inc.) veya herhangi bir kanun yaptırımı, hükümet veya düzenleyici talebe yanıt vermek de dahil olmak üzere yasal süreç.
Faturalandırma ve tahsilat amaçları da dahil olmak üzere Kullanım Koşullarımızı ve diğer anlaşmaları uygulamak veya uygulamak ve sizinle Şirket arasında akdedilen sözleşmeler kapsamındaki haklarımızı uygulamak.
Şirketin, müşterilerimizin veya başkalarının haklarını, mülkiyetini veya güvenliğini korumak için açıklamanın gerekli veya uygun olduğuna inanırsak.
Bilgilerinizi Nasıl Kullandığımız ve İfşa Ettiğimizle İlgili Seçenekler

Bize sağladığınız bilgilerle ilgili olarak size seçenekler sunmaya çalışıyoruz. Bilgileriniz üzerinde size aşağıdaki kontrolü sağlamak için mekanizmalar oluşturduk:

Takip Teknolojileri ve Reklam. Tarayıcınızı, tarayıcı tanımlama bilgilerinin tümünü veya bir kısmını reddedecek veya tanımlama bilgileri gönderildiğinde sizi uyaracak şekilde ayarlayabilirsiniz. Flash tanımlama bilgisi ayarlarınızı nasıl yönetebileceğinizi öğrenmek için Adobe’nin web sitesindeki Flash oynatıcı ayarları sayfasını ziyaret edin. Çerezleri devre dışı bırakır veya reddederseniz, bu sitenin bazı bölümlerine erişilemeyebileceğini veya düzgün çalışmayabileceğini lütfen unutmayın.
Şirketten Promosyon Teklifleri. Şirketten ürünlerimizi veya hizmetlerimizi açıklayan e-postalar almak istemiyorsanız (tek başına veya başka bir sağlayıcı ile birlikte sunulmuş olsun), verilerinizi topladığımız formda bulunan ilgili kutuyu işaretleyerek devre dışı bırakabilirsiniz. veya yonetim@amerikadasirket.co adresine talebinizi belirten bir e-posta göndererek. Bu vazgeçme, yaptığınız bir ürün veya hizmet satın alımı hakkında bilgi veren veya belgeleyen e-postalar, kayıtlı acente hizmetlerimizle doğrudan ilgili e-postalarımız veya aramalarımız (örneğin, franchise vergi hatırlatıcıları, ödeme faturaları, işlem hizmeti vb.) için geçerli değildir. .).
Haftalık Blog/Podcast’ler/Anketler. Hizmetlerimizi almak için kaydolduğunuz formdaki ilgili kutuyu işaretleyerek haftalık blog güncellememizi veya web seminerleri veya podcast bildirimlerini almaktan vazgeçebilir veya e-postadaki talimatları izleyerek bu tür bir abonelikten tamamen veya kısmen çıkabilirsiniz. iletişim. Benzer şekilde, müşterilerin belirli hizmetlere olan ilgisini ölçmek için veya başka nedenlerle size gönderebileceğimiz periyodik anketleri devre dışı bırakabilirsiniz.’
referanslar. Diğer onaylara ek olarak, Web Sitesinde memnun müşterilerin referanslarını gösteriyoruz. Onayınızla, referansınızı adınızla birlikte veya isimsiz olarak yayınlayabiliriz. Referansınızı güncellemek veya silmek isterseniz bize yonetim@amerikadasirket.co adresinden ulaşabilirsiniz.
Üçüncü tarafların, ilgi alanına dayalı reklamcılık sunmak için bilgilerinizi toplamasını veya kullanmasını kontrol etmiyoruz. Ancak bu üçüncü taraflar, bilgilerinizin bu şekilde toplanmaması veya kullanılmaması için size yollar sağlayabilir. NAI’nin web sitesinde (www.networkadvertising.org) Network Advertising Initiative (“NAI”) üyelerinden hedefli reklamlar almaktan vazgeçebilirsiniz.
Bilgilerinize Erişme ve Bilgilerinize Düzeltme

Web Sitesine giriş yaparak, hesap profil sayfanızı ziyaret ederek ve herhangi bir bilgiyi değiştirerek kişisel bilgilerinizi gözden geçirebilir ve değiştirebilirsiniz. Ayrıca bize yonetim@amerikadasirket.co adresine e-posta gönderebilirsiniz. Bize sağladığınız herhangi bir kişisel bilgiyi düzeltmek veya silmek için. Hesabınızı silmeden kişisel bilgilerinizin tamamını silemeyiz. Değişikliğin herhangi bir yasayı veya yasal gerekliliği ihlal edeceğini veya bilgilerin yanlış olmasına neden olacağını düşünürsek, bilgileri değiştirme talebini yerine getiremeyiz. Kayıtlı bir temsilci olarak, yasa gereği müşterilerimiz için doğru iletişim bilgilerini sağlamalıyız. Şirketin kayıtlı bir acente müşterisiyseniz, hesabınıza erişmek ve ilgili kişi bilgileri sayfasını gerektiği gibi doğru, güncel bilgilerle güncellemek için pozitif yükümlülüğünüz vardır.

Kullanıcı Katkılarınızı Web Sitesinden silerseniz, Kullanıcı Katkılarınızın kopyaları önbelleğe alınmış ve arşivlenmiş sayfalarda görüntülenebilir durumda kalabilir veya diğer Web Sitesi kullanıcıları tarafından kopyalanmış veya saklanmış olabilir.

Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Koruyoruz

Adınızı, e-posta adresinizi, fiziksel adresinizi veya diğer kişisel bilgilerinizi herhangi bir üçüncü tarafa pazarlama amacıyla vermiyor veya satmıyoruz ve bu bilgileri yalnızca yasaların bu tür bilgileri ifşa etmesi gerekiyorsa ve bu Gizlilik Politikasında başka şekilde açıklandığı şekilde ifşa edeceğiz.

Verilerinizi dışarıdaki cezai ifşalara karşı güvence altına almak için her türlü çaba internet üzerinden alınmaktadır. WDS, kişisel bilgilerin gerekli olduğu tüm web sayfalarında endüstri standardı Güvenli Yuva Katmanı (SSL) şifrelemesi kullanır. WDS ile çevrimiçi sipariş vermek için SSL etkin bir tarayıcı kullanmanız gerekir. Bu, internet üzerinden aktarılırken kişisel ve kredi kartı bilgilerinizin gizliliğini korur. İnternetteyken kişisel verilerinizi korumak için her türlü önlemi almanızı tavsiye ederiz. Şifrelerinizi sık sık değiştirin, harf ve rakamları bir arada kullanın ve güvenli bir tarayıcı kullandığınızdan emin olun.

Ne yazık ki, internet üzerinden bilgi aktarımı tamamen güvenli değildir. Kişisel bilgilerinizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapsak da, Web Sitemize iletilen kişisel bilgilerinizin güvenliğini garanti edemeyiz. Kişisel bilgilerin herhangi bir şekilde iletilmesinin riski size aittir. Web Sitesinde yer alan herhangi bir gizlilik ayarının veya güvenlik önleminin yasa dışı veya yetkisiz atlatılmasından sorumlu değiliz.

Gizlilik Politikamızda Değişiklikler
Gizlilik Politikamızda yaptığımız değişiklikleri, Gizlilik Politikasının Web Sitesi ana sayfasında güncellendiğine dair bir bildirimle bu sayfada yayınlamak politikamızdır. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini nasıl ele aldığımızda önemli değişiklikler yaparsak, siteye kaydolursanız ve müşteri olursanız, hesabınızda belirtilen e-posta adresine e-posta ile veya Web Sitesi ana sayfasındaki bir bildirim yoluyla sizi bilgilendireceğiz. . Gizlilik Politikasının en son revize edildiği tarih, sayfanın üst kısmında belirtilmiştir.

Sizin için güncel, aktif ve teslim edilebilir bir e-posta adresimiz olduğundan ve herhangi bir değişikliği kontrol etmek için Web Sitemizi ve bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak ziyaret etmekten siz sorumlusunuz.

Veri saklama

Yürürlükteki yasa veya düzenlemeler tarafından aksi izin verilmedikçe veya gerekli görülmedikçe, Şirket, kişisel verileri Şirketin toplama amaçlarını yerine getirmek, herhangi bir yasal, muhasebe veya raporlama yükümlülüğünü yerine getirmek veya çözmek için gerekli olduğu sürece saklar. anlaşmazlıklar

Kişisel veriler için uygun saklama süresini belirlemek için Şirket, kişisel verilerin miktarını, niteliğini ve hassasiyetini, kişisel verilerin yetkisiz kullanımından veya ifşa edilmesinden kaynaklanabilecek potansiyel zarar riskini, kişisel verilerin işlenme amaçlarını, işverenin bunu yapıp yapamayacağını dikkate alır. diğer yollarla işleme amaçlarını ve geçerli yasal gereklilikleri yerine getirmek. Şirket, ödeme işlendikten sonra ödeme bilgilerini (örneğin, kredi kartı numaraları, çek hesap numaraları vb.) saklamaz; bu tür bilgiler, ödeme işlemi tamamlandıktan hemen sonra güvenli bir şekilde imha edilir.

Genel olarak Şirket, oluşum ve kayıtlı acente hizmetlerimizle ilgili ayrıntıların müşteri kayıtlarını süresiz olarak tutar. Diğer bilgiler, yalnızca saklanması için bir neden olduğu sürece saklanır (örneğin, blog ve podcast bilgileri, sohbet robotumuza sorulan sorular veya satış ve dosyalama personelimiz tarafından toplanan ve sözleşmeyle sonuçlanmayan bilgiler). hizmetler için).

Sosyal Medya Widget’ları
Web sitemiz, Facebook ve Twitter düğmesi gibi sosyal medya özelliklerini içerir. Bu özellikler IP adresinizi, Web Sitesinde hangi sayfayı ziyaret ettiğinizi toplayabilir ve özelliğin düzgün çalışmasını sağlamak için bir çerez ayarlayabilir. Sosyal medya özellikleri ve widget’ları ya bir üçüncü şahıs tarafından barındırılır ya da doğrudan Web Sitemizde barındırılır. Bu özelliklerle olan etkileşimleriniz ve bu özellikler tarafından toplanan tüm bilgiler, bunları sağlayan şirketin (örn. Facebook, Twitter, vb.) gizlilik politikasına tabidir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması
Şirket, kişisel verilerinizin güvenliğini ve gizliliğini korumak için her türlü çabayı gösterir; ancak endüstri standardı teknolojiyle korunan ve insanlar tarafından yönetilen aktarımların güvenli olduğu garanti edilemez. Şirket, iletimdeki hatalar, kullanıcı kimliğinizi ve şifrenizi kullanan herhangi biri tarafından hesabınıza erişim veya bunlara uymamanız dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Şirketin hatası olmaksızın meydana gelen kişisel verilerin yetkisiz ifşasından sorumlu olmayacaktır. güvenlik yükümlülükleriniz.

2018 © Bir groupodin hizmetidir.