Shopify Özellikleri

Bulut tabanlı ve tüm dünyaya açık bir şekilde kullanıma sunulan shopify e-ticaret yazılımı, herkesin hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan kolaylıkla bir e-ticaret sayfası sahibi olmasını sağlar. Örnek olarak bugün Türkiye'de Mavi Jeans, Vegan Dükkan veya Sosyetik AVM gibi birçok farklı marka shopify e-ticaret yazılımı üzerinden kurmuş olduğu e-ticaret sayfasını kullanmaktadır.

Shopify ücretli veya ücretsiz bir şekilde sunduğu temalar ile kendi web sayfanızı kurabilmenizi ve bu sayfayı her noktada geliştirebilmenizi sağlar. Örnek olarak shopify farklı fiyat profillerinde seçebileceğiniz paketlerden herhangi birinde size birçok farklı avantaj sunmaktadır. Zira günümüzde birçok Instagram sayfası da e-ticaret sistemleri için shopify kullanımını tercih etmektedir. Çünkü shopify

HTML, CSS veya JS dillerinde çok pratik bir kullanıma sahiptir.

Teknik bilgi gerekmeden sayfanın kurulumunu ve kullanımını gerçekleştirmek kolaydır.

Üçüncü parti yazılımlar ile uyumlu bir şekilde çalışabilir.

Bulut tabanlı olduğu için tüm akıllı cihazlar, bilgisayarlar veya internete bağlanabildiğiniz tarayıcıya sahip cihazlarda kullanılabilir ve erişilebilir.

Her zaman gelişime açıktır ve yenilenmeye müsaittir.

Fotoğraflar, içerikler veya görseller ile tüm ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi kişiselleştirme imkanı sunar.

İnteraktif yapısı ile diğer mağaza sahipleri ile yardımlaşma ve kolaylıkla iletişim kurma imkanı sağlar.

Shopify Nasıl Kullanılır?

Shopify ücretsiz deneme süreci ile tecrübe edebildiğiniz yapısı sonrasında farklı paketlerde değişen ücretler ile kullanım imkanları sağlar. İngilizce temelli yapısı nedeniyle özellikle shopify danışmanlığı hizmetlerimiz sayesinde ajansımız tarafından bir shopify sayfası sahibi olmanız ya da sahip olduğunuz shopify sayfasını daha verimli hale getirmeniz için imkan elde edebilirsiniz.

Shopify kullanıcılarına özgün bir şekilde tema mağazası sunar. Bu tema mağazası içerisinde her kişi ya da kurum kendine uygun bir e-ticaret mağazası teması tercih edebilir. Genellikle giriş seviyesinde e-ticaret hizmetlerine başlamak için en estetik tema tercih edilerek; yazı tipi, renkler, ürün sayısı ve logo belirlemeleri ile sayfada satışa başlamak kolaydır. 

Shopify Entegre Ödeme Sistemleri

Shopify dünya genelinde 70 üzerinde ödeme sistemini entegre bir şekilde sayfanızda kullanabilmenizi sağlar. Türkiye açısından bakıldığında da shopify entegre olarak;

Garanti Sanal POS

İyzico

PayU gibi ödeme metotlarını kullanabilmenizi

Ayrıca kapıda ödeme, kredi kartı ve Havale/EFT seçeneklerini tercih edebilmenizi sağlar.

Shopify Alışveriş Özellikleri Nelerdir?

Shopify e-ticareti yasal zeminde sürdürebilmeniz için alışverişlerinizde e-fatura ve e-arşiv kullanabilmenizi sağlar. Ayrıca siparişleriniz için normal kağıt fatura kesebilmenizi sağlar. Sayfada ürün, stok ve fiyat yönetimlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir ve stok güncellemelerini otomatik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Kargo yönetimi çok kolay bir şekilde yapılırken, siparişlerde kargo etiketi oluşturma sağlanabilir. Müşteri bilgileri kaydetme ve sipariş bilgilerini geriye dönük bir şekilde takip etme gibi avantajlar yer almaktadır.

2018 © Bir groupodin hizmetidir.