image

Sitenizde müşterinin dikkatini en hızlı çekecek ve güven ortamı oluşturacak unsurlardan birisi siteniz için oluşturulmuş bir markadır.

Markanız bir ürün veya hizmetten çok daha fazlasıdır. Erişimi, genellikle diğer şirketler tarafından sağlanan somut bir şeyden çok daha geniştir. "Marka" aynı zamanda şirketinizin temel değerlerini ifade eder ve müşteriler, tedarikçiler, çalışanlar ve paydaşlarla olan her türlü ilişki ve etkileşimi kapsar. Başka bir deyişle, marka imajınız şirketinizin ayırt edici özelliğidir. Marka yönetimi ise, bir markanın ve ürünlerinin genel değerini ve itibarını zaman içinde korumayı, iyileştirmeyi ve farkındalığı artırmayı amaçlayan pazarlama stratejilerini ifade eden geniş bir terimdir.

Bunun yanısıra kurumsal kimlik pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumsal kimlik genel olarak logo, slogan, kurumsal renk, kartvizit, antetli kağıtlar, zarflar, etiket, fatura, promosyon malzemeleri, tanıtım materyallerinde oluşmaktadır. Bu konuda ajansımız sizinle birlikte en uygun kurumsal kimliği hazırlayıp sitenize ve işletmenize entegre etmeniz için yardımcı olacaktır.

image
image

Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Dijital dünyada farkınızı gösterecek bir web sitesine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.

Detaylı Bilgi . . .
E-Ticaret

E-Ticaret dünyasına girip satışlarınızı arttırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Detaylı Bilgi . . .
Marka Yönetimi

Markanızı nasıl oluşturacağınızı yada yöneteceğinizi bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.

Detaylı Bilgi . . .
Reklam Hizmetleri

Markanızın bütçesini en iyi şekilde kullanıp doğru sonuçlar elde etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Detaylı Bilgi . . .