WooCommerce Entegrasyon

E-ticareti kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmek için birçok farklı platformu ürün ve hizmet satışlarınızda kullanabilirsiniz. Çünkü günümüzde sadece kendinize ait bir web sitesi ya da sosyal medya hesabıyla e-ticareti yürütmeniz gerçekten çok zor olacaktır. Bu amaçla n11, Hepsiburada, Trendyol, Amazon veya Turkcell Pasaj gibi popüler birçok pazar yerinde de satış gerçekleştirebilirsiniz. 

Birden fazla farklı pazar yerinde ve platformunda satışlarınızı sürdürürken, bu satışların ve aboneliklerin hepsini tek bir noktada toplayabilmeniz size e-ticarette büyük bir avantaj sağlar. Bu nedenle ajansımız sizlere sunduğu WooCommerce entegrasyonu ile WooCommerce e-ticaret sayfanızdaki tüm ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tek noktadan yöneterek, bütün mağazalarda da yayınlayabilir ve satışa sunabilirsiniz. 

WooCommerce Entegrasyonu Neler Sağlar?

WooCommerce entegrasyonu sayesinde WooCommerce e-ticaret sitenizdeki tüm ürün ve hizmetler aynı anda diğer tüm pazaryeri ve alışveriş sayfalarında otomatik bir şekilde yayınlanabilir. Öte yandan herhangi bir pazaryeri veya kendi e-ticaret sitenizde oluşturulan tüm siparişler de tek bir noktadan ve en pratik şekilde fatura edilebilir veya takip edilebilir. Bu açıdan sahip olduğunuz muhasebe veya yönetim yazılımlarını da web sayfanız ile entegre etmeniz mümkündür.

Entegrasyon sayesinde örneğin kullandığınız muhasebe programını da uyumlu hale getirebilirsiniz. Bu uyumluluk ile birlikte istediğiniz herhangi bir platformda oluşturulan sipariş muhasebe programına da işlenir ve stok senkronizasyonu ya da kargo sürecinin başlaması işlemleri de kolaylık kazanır. Bu entegrasyon talebinize bağlı olarak anlaşmalı kargo firmalarınız ile de uyumlu hale getirildiğinde, gönderiler için kargo kodları oluşturulması, kaydedilmesi ve hem WooCommerce e-ticaret sitenize hem de diğer pazar yerlerine ulaşması sağlanır.

WooCommerce Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

E-ticaret web sayfalarınız için özellikle kapsamlı premium e-ticaret sistemlerinde WooCommerce entegrasyonu ajansımız tarafından sistematik ve pratik bir şekilde yapılır. Bu konuda ajansımıza ulaşarak hizmet almayı talep ettiğinizde, sayfanızın yönetici paneli üzerinde gerçekleştirilen entegrasyon işlemleri ile bağlamak istediğiniz tüm online pazaryeri uygulamalarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Entegrasyonda mağaza ismi seçimleri yapılması, bağlı firma seçimi yapılması, hesap seçimlerinin yapılması, kategori ve KDV oranı gibi belirlemelerin yapılması gibi her adım yer alır. Çok kısa sürede profesyonel şekilde tamamlanacak bu entegrasyon sayesinde yıllar boyunca sahip olduğunuz web sayfanızın diğer tüm online pazaryerleri ve alışveriş platformlarıyla sorunsuz bir uyum oluşturmasını sağlayacaktır.

2018 © Bir groupodin hizmetidir.