WooCommerce Farkları

E-ticaret çok pratik bir yöntem olarak sadece sahip olduğunuz bir web sayfasında aktif hale getirilebilir. Bununla birlikte günümüzde ajansımızın da sunmuş olduğu Shopify gibi başlangıç seviyesi e-ticaret sistemlerine sahip de olunabilir. Ancak daha büyük çaplı, geleceğe yönelik ve yüksek hacimli satış ve pazarlama sonuçları için premium e-ticaret tercih edilebilir.

Premium e-ticaret gelişmiş sistemler ile birlikte satış ve pazarlamada çok daha avantajlı sonuçlar elde edilmesini sağlayacak bir sistemdir. Bu sistem içerisinde ajansımız WooCommerce e-ticaret yazılımını tercih ederken, WordPress sayfalarınızda veya uygun temalarda diğer web sayfalarınızda kurulum yapılmasını sağlamaktadır. Hatta genel olarak sizin için e-ticaret açısından kurulacak yeni bir WordPress web sayfasının hazırlanması öncelikli tercihler arasında yer alabilir.

Premium E-Ticaret Neler Sağlar?

Premium e-ticaret, eğer e-ticaret dünyasında hızlı ve güçlü bir giriş gerçekleştirmek istiyorsanız, size birçok avantaj sağlar. Çünkü klasik ve giriş seviye e-ticaret paketlerinden farklı bir yapıya sahiptir. Premium hizmet yapısında özellikle çok daha geniş bir liste ile tema seçimleri gerçekleştirilebilir. Üstelik mobil uyumlu olarak seçilen bu paketlerde, e-ticaret için sayfanızda elde edebileceğiniz birçok önemli ek özellik yer alacaktır.

E-ticarette premium paketleri tercih ettiğinizde sayfanızın lisanslı bir şekilde kurulması ve bu lisansın ömür boyu devam etmesi sağlanır. Diğer hazır siteler yerine WooCommerce eklentisi ile hazırlanmış bir e-ticaret sitesi, kendine ait e-ticaret hosting paketiyle kuruluma hazır olacaktır. Kurumsal destek imkanı yer alan, SSL sertifikası güvenliği oluşturulan, ödeme entegrasyonlarının gerçekleştirildiği ve müşteri memnuniyeti oluşturacak sayfalar ile fark elde edilecektir.

Ömür Boyu E-Ticaret

Genellikle giriş seviyesi e-ticaret için sunduğumuz Shopify gibi sistemler belirli süreler ile kullanabileceğiniz e-ticaret sayfaları sağlar. Oysa premium e-ticaret sayesinde size ait bir e-ticaret web sayfası tasarımı ve WooCommerce avantajı sağlanır. Bu sayede sayfa ömür boyu e-ticaret etkinliklerinize devam etmeniz için siteniz tamamen size ait olacaktır. Çünkü bu sayfa için domain alımı, hosting alımı, SSL sertifikası ve tasarım tamamen size ait olacaktır.

WooCommerce tabanlı premium e-ticaret hizmetleri tercih edildiğinde; hızlı, esnek, kolay kullanımlı ve uzun ömürlü bir sayfa elde edilir. Bu sayfa ömür boyu size ait olduğu için ajansımız ile çalıştığınız sürece destek talep etmeye devam edebilirsiniz. Dosyalarınız sizde var olduğu sürece ve tasarımınız korunduğu sürece yıllar sonrasında dahi yeniden e-ticaret sayfanızı aktif hale getirebilirsiniz. Entegre bir şekilde tüm online pazar yerleri ile de kullanımı sürdürebilirsiniz.

2018 © Bir groupodin hizmetidir.