WooCommerce Fiyatlandırma

Premium e-ticaret farkı yaşayabilmeniz için profesyonel bir şekilde ajansımızın size özel bir hizmet paketi hazırlaması gerekir. Bu hizmet paketi içerisinde WordPress içerik yönetim sisteminin kullanılmasıyla öncelikle size özel bir sayfa tasarımının yapılması gerekir. Bu sayfanın e-ticarete uygun bir yapıya ulaşabilmesi açısından da WooCommerce eklentisi ile e-ticaret sitesi haline getirilmesi gerekir.

Premium e-ticaret siteleri WooCommerce e-ticaret yazılımı ile hazırlanmış WordPress tabanlı web sayfalarıdır. Yani bu sayfalar hazır e-ticaret platformları veya yazılımları yerine sizin için tasarlanmış yeni ve özel web sayfaları olarak sunulmaktadır. Bu durumda da ajansımız fiyatlandırmada çok esnek bir yapıyla hizmetin boyutlarına, istediğiniz ayrıntılara ve güncel koşullara bağlı olarak sonuç elde etmektedir.

Premium E-Ticaret İçin Neler Talep Edilebilir?

Kişi, kurum veya marka olarak premium e-ticaret gerçekleştirmek açısından bir profesyonel web sayfası hizmeti almak istediğinizde, sayfanız için birçok farklı talepte bulunabilirsiniz. Aslında Designodin premium e-ticaret sitesi paketlerinde sizlere sunulan belirli standartlar yer almaktadır. Örneğin,

  • Sayfanız için domain alımının yapılmış olması,
  • E-ticaret hosting paketi alınması,
  • E-ticaret lisansının sağlanması,
  • Mobil uyum oluşturulması,
  • Pratik bir yönetici paneli sunulması,
  • SEO uyumlu, Google’da bulanabilen ve kolayca trafik çeken sayfa geliştirilmesi
  • Teknik destek sunulması gibi ayrıntılar yer alır.

Bahsedilen temel ayrıntılar dışında iyi bir premium e-ticaret sitesi için sayfa sahibi olarak birçok talepte bulunabilirsiniz. Bu talepler arasında örneğin kargo entegrasyonları yapılması, pazaryeri entegrasyonları gerçekleştirilmesi veya ödeme entegrasyonları sağlanması yer alabilir. Birden fazla pazaryeri ile entegrasyon sağlamanız veya kargo şirketi ile entegrasyon sağlamanız mümkündür. Yine ödeme sistemlerinde de farklı bankalar ve ödeme platformları ile anlaşmalar yapılması mümkündür.

Premium E-Ticaret Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Designodin premium e-ticaret hizmeti aldığınızda, fiyat belirlemelerinin sağlanması için bahsedilen birçok faktör göz önünde bulundurulur. Temel tema seçimi, sayfa kurulumu ve sayfanız için sertifika gibi ayrıntılar dışında tüm eklentileri ve taleplerinizi net bir şekilde belirlemeniz önemlidir. Bahsedilen birçok örnek dışında aslında sayfalarınızda muhasebe entegrasyonu ve ERP entegrasyonu gibi birçok farklı işlemin yapılması da mümkündür.

Ajansımız fiyatlandırmada size net bir şekilde yardımcı olabilmek için öncelikle sizinle görüşmeyi ve e-ticarette taleplerinizi dinlemeyi tercih eder. Bu açıdan doğru bir fiyatlandırma ile premium e-ticaret hizmetleri alabilmeniz için sunulan formu doldurmanız ile birlikte taleplerinizi iletebilir ve firmamız ile etkin bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat Teklifi İste

2018 © Bir groupodin hizmetidir.