WooCommerce Nedir?

E-ticaret, dijital ortamda yani web sayfası veya sosyal medya ortamında gerçekleştirilebilen ticarettir. Bu anlamda e-ticaret yöntemi için mutlak bir şekilde bir web sayfasına sahip olmak gerekir. Ancak bu noktada ticaret hacminizi doğru bir şekilde ölçmeniz vasıtasıyla temel düzeyde veya Premium E-Ticaret yapmayı tercih edebilirsiniz. Üst düzey e-ticaret yöntemlerinde profesyonel bir web sayfası kullanımı için de WooCommerce çok büyük avantajlara sahiptir.

WooCommerce, hızlı ve kolay bir şekilde kullanıma sahip olmasıyla açık kaynak kodlu bir e-ticaret yazılımıdır. Profesyonel olarak WordPress üzerinde kurulumu gerçekleştirilebilen bu açık kaynak e-ticaret platformu, aslında WordPress için bir eklentidir. Yani bu e-ticaret yazılımının bir web sayfasında kullanılabilmesi için WordPress sayfa tasarımı ile aktif hale getirilmesi gerekir.

WooCommerce Kimler Tarafından Seçilebilir?

Eğer WordPress içerik yönetim sistemi ile kurulmuş bir web sayfasına sahipseniz veya WordPress temaları sayesinde bir web sayfası talep ediyorsanız WooCommerce sayfanız ile birlikte entegre şekilde kullanılabilir. Ajansımız sizlere e-ticaret web sayfalarınızda ürün/hizmet satışı için değişen temel bütçeler ile WooCommerce kurulum ve entegrasyonunu sağlayabilmektedir. 

WooCommerce genellikle e-ticareti bulunduğu yerel çerçevenin dışına taşımak isteyen yani ulusal bir yapıya ulaştırmak isteyen kişiler tarafından daha çok seçilmektedir. Ürün ve hizmetlerini daha global bir yapıya kavuşturarak, e-ticareti güçlü ve komplike bir şekilde gerçekleştirmek için WooCommerce avantajları ile birlikte tercih edilebilir. Çünkü yazılım kullanımda e-ticaret için onlarca teması, görsel kalitesi ve kullanım kolaylığı ile büyük bir artı sağlamaktadır.

Neden WooCommerce Seçilmelidir?

E-ticarette günümüzde alternatifler on binlerce sayıya ulaşmış olduğu için kullanıcılar web sayfalarında birçok önemli faktörü göz önünde bulundurmaktadır. Özellikle web sayfalarındaki alışveriş, kargo ve ödeme güvenliğine çok yüksek önem verilmektedir. İşte bu noktada ajansımız premium e-ticaret paketleri için WooCommerce yazılımını iç rahatlığı ile önerebilmektedir. Çünkü bu e-ticaret yazılımı her zaman güncel yapısıyla güvenlik faktörünü ön planda tutmaktadır.

WooCommerce; hataların düzeltilmesi, yeni özelliklerin oluşturulması ve daha iyi bir performansın sürekli hale getirilmesi için güncellemeleri de düzenli bir şekilde sağlamaktadır. Bu güncellemeler web sayfanızın korsanlara karşı güçlü ve savunulur bir hale getirilmesini sağlar. Öte yandan WooCommerce yüksek e-ticaret hacminde sizlere uygun maliyet, modüler bir yapı, mobil uyumluluk, ölçeklenebilir ve hızlı bir sistem gibi birçok önemli avantaj sağlar.

2018 © Bir groupodin hizmetidir.