Press ESC to close

Shopify E-Ticaret Sitesi Kurulumu

Elektronik ticaret nerede ise her yerde kullanılır hale gelmiş durumdadır ve bunun için farklı sistemler mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de Shopify olup, biz de Shopify Partner ajans olarak size yardımcı olmaya hazırız.

Shopify 2006 yılında Kanada’da kurulan dünya ölçeğinde bilinirliği yüksek bir e-ticaret platformudur. Shopify e-ticaret platformu internet ortamında ürün satmak isteyen tüm kuruluşlar için uygundur. İmalatçı firma olarak doğrudan satış yapabildiğiniz gibi herhangi bir markanın ürünlerini de burada satabilirsiniz. Shopify kullanımı son derece kolay, özelleştirilmesi basit, güvenli bir alt yapısı olan platformdur. Uluslararası kolayca satış yapmak isteyen firmalar için güvenilir platformlardan olduğu net bir biçimde söylenebilir.  

Shopify kurulum hizmetimiz aşağıda yer alan adımları içerir.

 

  1. Öncelikle sizden site için gerekli tüm bilgiler alıyoruz.
  2. Firmanız için bir Shopify mağazası oluşturuyoruz.
  3. Sizlerle birlikte mağaza adınızı ve alan adınızı belirliyoruz.
  4. Temayı hedef kitlenize en uygun bir biçimde belirliyoruz.
  5. Artık satışa sunduğunuz ürünlerin eklenmesi var ki bunu da adım adım titizlikle gerçekleştiriyoruz.
  6. Vergi ayarlarınızı ve ödeme yöntemlerini belirliyoruz.

Shopify e-ticaret sitesi bizim işimiz, çünkü şunu net bir biçimde ifade etmemiz gerekir. Biz 10+ yıldır bu sektörde hizmet veren Shopify partner ajansız ve tamamen etik bir yaklaşımla butik hizmet vermeye odaklanıyoruz. Biz sizin Shopify sitenizi tamamlayıp size teslim ettikten sonra paramızı aldık, işimiz bitti demiyoruz. Tam tersi bizler sizi asla unutmuyoruz. Sitenizi tamamladıktan sonra gerekli her durumda optimizasyon, güncellemelerin yapılmasını gerçekleştiriyoruz. Elbette bununla da sınırlı kalmıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin satışlarının geliştirilmesi ve daha çok kazanç elde edebilmeniz için duruma göre danışmanlık hizmetleri de veriyoruz. Gerekir ise ek entegrasyonlar kurulması, yeni hizmetlere kayıt olunması konusunda da her zaman için yardımcı oluyoruz.

Bizimle iletişime geçin size en uygun çözümü birlikte bulalım.

Designodin İletişim