Press ESC to close

WooCommerce E-Ticaret Sitesi Kurulumu

Elektronik ticaret nerede ise her yerde kullanılır hale gelmiş durumdadır. İnsanlar günlerce yerlerinden kalkmadan her türlü alışverişlerini rahatlıkla gerçekleştiriyorlar.

WooCommerce e-ticaret sitesi, WordPress için olan bir elektronik ticaret eklentisidir. Açık kod kaynaklıdır. Bu uzantı WordPress üzerine eklenilerek elektronik satış işlemlerine anında geçilir. Lakin bunun yapılabilmesi için de WordPress konusuna son derece hakim olunması gerekir. İşte biz de tam olarak bu noktada devreye giriyor ve sizin için bu işi yapıyoruz. Önce WordPress üzerine bu e-ticaret eklentisini ekliyor ve sonra sizin için site kurulumunu gerçekleştiriyoruz ve ürünlerinizi giriyoruz. En uygun tema ve diğer karakterleri seçerek hedef kitlenize uygun size özel çözümler sunuyoruz.

WooCommerce e-ticaret dünya genelinde aşağıda yer alan sebeplerden ötürü çokça tercih edilir:

  • Fiyatlandırılması diğer benzer platformlardan daha ucuzdur
  • Açık kaynak kodlu olduğu için istenildiği gibi değiştirilip, geliştirilebilir
  • Modüler bir yapısı vardır. Buna istinaden kullanımı son derece kolaydır
  • İstenilen eski yeni her şey satılabilir
  • Önemli analizleri yaparak kullanıcılarına sunar
  • İçerik yönetimi birinci sınıftır

Biz 10 yılı aşkın bu sektörde hizmet veren bir kurumuz ve tam olarak butik tarzda hizmet vermeye odaklanıyoruz. Yani bu konuyu biraz daha açmak gerekir ise sizin WooCommerce sitenizi tamamladıktan sonra işimiz bitti diyerek kenara çekilmiyoruz. Tam da bu noktadan sonra bizim için asıl önemli olan husus başlıyor. Site kurulumunu takiben gerek müşteri memnuniyeti gerek hizmet sonrası müşteri desteği kapsamında bu konuda sizlerden gelen tüm beklentilere seri bir biçimde yanıt veriyoruz. 

Teknik optimizasyon işlemleri, gerekli durumlarda bilgi güncelleme işlemleri,  müşterimizin satışlarının geliştirilmesi için gerek ücretli gerek ücretsiz danışmanlık hizmetleri, yine gerekli olması halinde ek entegrasyonların kurulması vb.  hizmet verdiğimiz alanda destek vermeye devam ediyoruz. Çünkü bunun hizmetimizin bir parçası olduğunun farkındayız.

Bizimle iletişime geçin size en uygun çözümü birlikte bulalım.

Designodin İletişim